KENDALL JENNER’DAN EŞCİNSEL OLDUĞU SÖYLENTİLERİNE YANIT

ABD’de yayınlanan Vogue dergisinin yeni sayısına kapak pozu veren 22 yaşındaki model Kendall Jenner, özellikle son dönemde yayılan eşcinsel olduğu yolundaki söylentilere yanıt verdi.

Jenner, sonunda hakkında ortaya atılan aşk söylentilerini de doğruladı bu söyleşide. Basketbol yıldızı Blake Griffen ile birlikte olduğunu söyledi.

Kendall Jenner, çocuk sahibi olmak için henüz erken olduğunu belirterek “28 ya da 29 yaşında bebek sahibi olmayı düşündüğünü” dile getirdi. Bu şekilde de hakkında ortaya atılan eşcinsel olduğu söylentilerini yalanladı.

Kendall Jenner hakkında neden bu tür söylentiler ortaya atıldığını da “Sanırım diğer kardeşlerim gibi olmadığım için” diye yanıtladı.

Kendall Jenner, kız kardeşlerinin sevgilileriyle görüntülenmekten çekinmediklerini ancak kendisinin böyle davranmak istemediğini belirtti.

Jenner “Sevgilisiyle birlikteyken daha düşük profilli bir görüntü çizmeyi tercih ettiğini” sözlerine ekledi.

Jenner, yönelimiyle ilgili olarak ortaya atılan iddialar hakkında “Sıra dışı herhangi bir cinsel yönelimim olduğunu sanmıyorum. Ama bilemem, kim bilebilir ki! Sadece daha önce bu türden bir deneyim yaşamadığımı söyleyebilirim” diye konuştu.

Kendall Jenner “Ayrıca bir tür erkeksi enerjiye sahip olduğumu biliyorum. Ama bunu yanlış bir şekilde ifade etmek istemem. Farklı davrandığımı biliyorum. Ama sorunuza şöyle cevap verebilirim: Hayır, eşcinsel değilim. Kesinlikle saklayacak bir şeyim yok.”

Kendall Jenner, bir süredir basketbolcu Blake Griffin ile birlikte…

Kaynak:Haberturk