KENDİNE HAS’IN SUNDUĞU “GZONE PRIDE BALL 2020” ONLINE VE ÜCRETSİZ OLARAK 26 HAZİRAN CUMA GECESİ YAPILACAK

Onur Haftası coşkusunu sonuna kadar yaşatan, Kendine Has'ın sunduğu GZone Pride Ball 26 Haziran Cuma akşamı bu kez evinizde ya da her neredeyseniz orada gökkuşağının altında buluşturmaya geliyor.

Bundan tam bir sene önce, yüzlerce insanı aynı çatının altında eğlendiren, Onur Haftası coşkusunu sonuna kadar yaşatan, Kendine Has’ın sunduğu GZone Pride Ball 26 Haziran Cuma akşamı bu kez evinizde ya da her neredeyseniz orada gökkuşağının altında buluşturmaya geliyor.

İki kısımda yapılacak olan, Kendine Has’ın sunduğu GZone Pride Ball’un Instagram’dan yayınlanacak ana programının bu seneki konukları Kafası Karışık Kontrtenor olarak da tanınan, bülbül sesli Nuri Harun Ateş’imiz, Türkiye’nin önemli şarkıcılarına verdiği şarkılar ve kendi vokaliyle bizleri cezbeden sevgili Onurr, bizleri kahkaha krizine sokan esprileri ve girdiği her kılıkta kendisini asla yadırgatmayan büyük yetenek Fehmi Dalsaldı ve şahane personasıyla, Twitter ve Youtube’un çılgın fenomeni Çağlar Almendi.

Gecenin özel davetliler için zoom’da ve siz izleyicilerimiz için Youtube’dan canlı yayınlanacak özel After Party’sinde ise Türkiye’den çıkarak kendisini dünya sahnelerinde kanıtlamış, elektronik müziğin en önemli isimlerinden biri Mercan Dede ve bu geceye özel onunla birlikte back to back çalacak olan Kanadalı DJ Dexter Crowe. After party’nin diğer konukları ise İstanbul, Çeşme, Bodrum, Ankara ve daha pek çok gece kulübünde sahne alarak bizleri kendisine hayran bırakan iki şahane DJ Deniz Tekin ve Timuçin Coşkun.

Gecemiz 26 Haziran Cuma saat 22.00’de Instagram hesabımızda başlıyor ve sonrasında Youtube’dan canlı yayınlanacak Zoom partimizle saat 03.00’a kadar devam ediyor. Bu şahane gecede yerinizi almak için tek yapmanız gereken ise GZone ve Kendine Has hesaplarını yakından takip etmek. Kim bilir belki de after party’e özel zoom davetiyesi veya başka sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.

BU ETKİNLİĞE FACEBOOK ÜZERİNDEN KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Geçen seneki partide olanlara göz atmak isterseniz;