KIŞ AYLARINDA SEKS PARTNERİ EDİNMEK İÇİN 5 BİLİMSEL SEBEP

Kış aylarının tam da ortasındayız. Havalar soğudu, geceler uzadı ve bu sevimsiz durumu kabul etmemek ise üşütmemize sebep oluyor. Peki kış aylarında yazın sıcaklığını bir derece hissetmenize sebep olacak bir seks partneri bulmaya ne dersiniz? İngilizce’de Fuck Buddy olarak tanımlanmış olan (ülkemizde de bu kelimeyi kullanmıyor değiliz) seks partneri edinmek bu kış aylarında sizi ısıtacak bir hareket olacaktır, hem de bu hareketinizi destekleyecek 6 tane bilimsel sebep varken bizce hiç durmayın.

İŞTE KIŞ AYLARINDA SEKS PARTNERİ EDİNMEK İÇİN 5 BİLİMSEL SEBEP

1. ŞAHANE BİR PRATİK
2011 yılında yapılan bir araştırmaya göre eşcinsel ilişki yaşayan erkeklerin seksüel açıdan kendilerine güveni 24 yaşından sonra gelişmekteymiş. Bu araştırmaya göre 18 ile 24 yaş arasında eşcinsel erkeklerin seksüel fobilerinin olduğunu gösteriyor. Bu fobinin başlıca sebebi ise pratik eksikliği. Seks partneri edinmek ise size bu fobiyi tam anlamıyla yenmenizi sağlayacak pratiği sağlayacaktır.

2. DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ
Seks konusunda deneyim sahibi olmanızın size sağladığı özgüvenden başka faydaları da olabilir. Edindiğiniz deneyimi seks partnerinize akıl hocalığı yapmak konusunda da kullanabilirsiniz.

3. AKIL SAĞLIĞINIZ İÇİN FAYDALI
Seks partneri edinmenin psikolojinize özgüvenden fazlasını katacaktır. Düzenli seks stresi azaltıp, yaratıcılığı arttırıyor. Bunu biz demiyoruz, bilim adamlarından aldığımız bilgi bu doğrultuda.

4.FANTEZİLERİNİZİ DENEYEBİLİRSİNİZ
Çekinmeyin, edindiğiniz seks partneri sizi seksüel doyuma ulaştırmak için yanınızda. Sevgilinizle denemeye çekineceğiniz fantezilerinizi seks partnerinizle deneyimleyebilirsiniz. Kırbaçlarınızı, oyuncaklarınızı, deri kostümlerinizi ve zincirlerinizi dolaptan çıkarmak için en doğru zaman.

5. SEKSTEN FAZLASINI DA DENEYEBİLİRSİNİZ
Tensel uyum bir ilişkideki en önemli ayrıntıdır. Seks konusunda iyi anlaştığınız seks partneriniz bakarsınız uzun zamandır hayalini kurduğunuz sevgiliniz haline gelebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here