KİŞİYE ÖZEL ETKİNLİK REHBERİ PARTYMAG’E “RAINBOW” KATEGORİSİ DE EKLENDİ

Kişiye özel etkinlik rehberi uygulaması PartyMag, içeriğine ‘Rainbow’ adlı bir mood seçeneği ekledi. Bu mood seçeneği ile şehirdeki LGBTİ dostu etkinliklere ulaşabilmek mümkün olacak.

İlk olarak 2016 yılının Aralık ayında karşımıza çıkan kişiye özel etkinlik rehberi PartyMag, premium modele geçiyor. 2015 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlayan PartyMag, şehirdeki tüm müzikal etkinlikleri listeleyen, eğlence mekanı ve konser alanları hakkında detaylı bilgiler sunan bir platform.

Sunduğu “kullanıcı tanıma” özelliği sayesinde kişiye özel etkinlik önerilerinde de bulunabilen PartyMag, premium modeli sayesinde aylık ücret karşılığında seçilen etkinliklere giriş hakkı sunuyor.

Tüm bunların yanı sıra PartyMag kullanıcılarının, şehirdeki tüm müzikal etkinliklere indirimli fiyatlarla online ödeme yaparak bilet satın alabiliyorlar. Baştan aşağı yenilenen ve yaklaşık bir hafta önce yeni tasarımı ve premium modeli ile kullanıma sunulan PartyMag, kısa sürede yüzlerce premium kullanıcıya ulaştı.

Partymag’de bir süredir, GZone’un etkinlikleri ve şehirdeki diğer LGBTİ dostu etkinliklere ulaşabilmeyi mümkün kılan “RAINBOW” isimli mood seçeneği de yer alıyor.

400’ü aşkın mekan ile anlaşmalı

Toplamda 10bin’den fazla ücretsiz kullanıcıya sahip olan PartyMag, 500’den fazla Premium kullanıcının da şehrin en popüler etkinliklerine ücretsiz giriş yapmasını sağladı.İstanbul ve Çeşme’de aktif olan PartyMag’in uygulamasını  Android için buradan ve iOS için buradan indirebilrisiniz.

Partyag kurucusu Fatih Yıldırım ile yapılan röportajı buradan izleyebilirsiniz.