KOLİ EKSPERİ “AYAK FETİŞİ” OLANLARI MERCEK ALTINA ALDI

Yatak odanızı hareketlendiren yazarımız Koli Eksperi, ayaklara özel ilgi alaka gösteren potansiyel partnerlerinizi tanımanız için özel bir yazı hazırladı: “Ayak Fetişi” ile ilgili bilmek istediğiniz her şey Eylül 2016 sayımızdaki bu özel dosyada…

İşte bu özel dosyanın giriş bölümü:

Nedir bu ayak fetişi?

Erkekler arasında yaygın olduğunu bildiğimiz ayak fetişi; ayaklar ve ayak parmaklarının boyu, topuklar ve tabanı, uzun tırnak, temizliği veya kirliliği, ayakkabılı ve çoraplı giyinik durumu veya kokusundan cinsel çekilim duyulmasıdır. Ayakseverler haz duydukları ayakları öpmekten, yalamaktan, okşamaktan ve koklamaktan zevk alırlar.

Ve durumu inkar etmeyen çekinmeyen dile getiren ünlülerimizde var.  Quentin Tarantino, Andy Warhol, Ricky Martin gibi ünlüler bilinen ayak fetişlerinden yalnızca bazıları.

Evet gerçekten güzel ayaklara sahip bir çok insan var. Tabi ki bu durum görecelidir. Kimisi ince, uzun ve kemikli ayaklardan hoşlanırken kimisi kısa parmaklı tombul ayaklardan hoşlanabilir. Vücut bir bütündür ve sevişmek hepsini kapsar.

Ayak fetişinizi keşfettiyseniz bunu cinsel hayatınıza nasıl dahil edeceğinize göz atalım…

BU DOSYANIN TAMAMI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “EYLÜL 2016 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…