KOLİ EKSPERİ: OUTDOOR MU DEDİNİZ?

Gzone Dergi’nin Temmuz 2016 sayısında Koli Eksperi’de sokağa çıkıyor. Her ay oldukça eğlenceli bir dille cinsel hayatınıza renk katacak tavsiyeler sunan eksperimiz, Temmuz ayında Outdoor (Dış Mekan) seksini mercek altına alıyor.

Hepimiz bazen yatak odamızın sınırlarından çıkıp daha farklı ve heyecanlı bir seks deneyiminin peşine düşmek isteriz. Hele ki evlerin bir hayli ısındığı bu yaz aylarında, partnerimizin ve kendimizin aldığı zevki arttırmak için “outdoor sex (dış mekanlarda seks)” iyi bir seçim olabilir.

Buradaki asıl amaç yakalanma korkusuyla gelen adrenalini yaşamaktır. İşte bunun için tercih edebileceğiniz  6 mekan.

Keyfini çıkarın!

1- Orman

Önce ıssız bir ormanda, partnerinizle bol oksijen depoladığınız bir yürüyüşün keyfini çıkarın. Ardından ağaçların gölgesinde soluklanırken, yavaş yavaş partnerinize yakınlaşın.  Ortam çok konforlu olmayacağı için, çevrenizde  sizi yaralayacak bir şeyin olmadığına emin olun. Pozisyonlar sınırlı olsa da, doğayla iç içe olmanın verdiği huzur sizin için unutulmaz olacaktır.

2- Kumsal

Özellikle yaz aylarında çıkılan tatillerde en çok tercih edilen mekanlardır kumsallar. Etraftaki otellere, barlara, kafelere aldırmadan kısacası insanlardan uzak bir yer mutlaka bulacaksınızdır. Yıldızların ve ayın altında, denizin dalgaları ayaklarınıza vururken başlayan o heyecanın peşinden gidin. Hatta bu heyecanı denize taşıyabilirsiniz. O heyecanlı dakikalardan sonra partnerinizle gündoğumu izlemenin keyfini çıkarın. Çeşme ve Bodrum gibi şehirlerdeki “gay beach”lerde günlük yaşayacağınız ilişkilerde “soyulma” tehlikesi de olabilir, aman dikkat!

3- Sinema

Hemen hemen herkesin sinema salonunda yaşadığı küçük bir macerası vardır.  İzlediğiniz filmden sıkılmış olabilirsiniz ya da o an ki libidonuzla anlık bir kaçamak yapmak isteyebilirsiniz. Sinema salonları da şehrin içinde gözde bir Avm’de tercih edebileceğiniz mekanlardandır.

4- Çadır

Bir festivalde ya da doğayla iç içe olduğunuz bir yerde; hem herkese yakın, hem de herkesten uzak o küçük özel alanınızda, aradığınız adrenalini bulabilirsiniz. Bu dar alandaki kısa paslaşmalar  pek konforlu olmasa da sizin için eğlenceli olacaktır. Eğer çevrenizdeki çadırlar fazla ise çok ses çıkartmamaya dikkat edin.

5- Balkon

Binaların ortasında kendi balkonunuzda ya da tatile çıktığınız otelin balkonunda açık havada bu heyecanı yaşamak güzel olacaktır. Balkon korkuluğuna dikkat edin ve sizin için güvenli olduğundan emin olun. Dışarıdaki manzarayı izlerken partnerinizle yaşadığınız o adrenalinin keyfini çıkarın.

6- Araba

Belki de en çok tercih edilen outdoor deneyimidir. Arabanızı istediğini zaman istediğiniz yerde durdurabilirsiniz. Uzun yolda, otoparklarda ya da bir benzinlikte partnerinizle bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Alan dar olsa da diğer örneklere göre daha konforlu olduğu kesin. Yaz kış yaşayabileceğiniz bir deneyim sizin için de özel olacaktır.

Önemli Not: Yaşamayı planladığınız tüm maceralarda yanınıza prezervatif almayı unutmayın. Güvenli seksi hiç bir zaman göz ardı etmeyin!

BU ÖZEL DOSYANIN TAMAMI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “TEMMUZ 2016” SAYISINI

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

IMG_0177