KOLİ EKSPERİ YAZDI: DIRTY TALK 101- YATAKTA AÇIK SAÇIK KONUŞMANIN KURALLARI

Seks hayatınızı renklendirmek için tavsiyeler sunan Koli Eksperi bu ay yataktaki açık saçık konuşmaları mercek altına aldı.

İşte bu yazının giriş kısmı:

Sezen Aksu’nun da dediği gibi “doya doya seviş benimle haydi açık saçık konuş benimle haydi”

Şarkıda da geçen “açık saçık konuşma” yani bilinen adıyla “Dirty Talk”, seks sırasında kullanılan argo sözlerdir. “Dirty Talk”, zaman zaman sözcüklerin daha da evrilip içine küfür ya da yerici ifadelerin de dahil olduğu, cinsel hayatınıza tat katacak bir aktivitedir.

Genelde çekimser yaklaştığımız ama sevişme esnasında kullanılmasıyla kışkırtıcı, heyecanlandırıcı ve partnerinizi havaya sokmanıza yardımcı olacağı gibi seks hayatınıza da renk katacaktır.

İşte bunun kuralları:

Yavaş bir başlangıç!

En başta çekimser olmak gayet normal. İlk olarak onu ne kadar arzuladığınızdan bahsederek giriş yapabilirsiniz. Planlamayın ve seksin akışına kendinizi bırakın.

Yatak odası sizin!

Partnerinizle  baş başa kaldığınızda kendinize bir karakter seçerek onu baştan çıkarın. Üniformalı bir polis veya takım elbiseli bir patron, karakterin kim olacağını siz seçin. Başka biriymiş gibi davranırken ne söyleyeceğinizi tartmanıza gerek olmayacağı için daha rahat olabilirisiniz. Hatta karaktere uygun bir müzik seçerek daha fazla havaya girebilirsiniz. Böylece kendinizi role kaptırmanız daha kolay olacaktır.

BU ÖZEL YAZININ TAMAMINI GZONE DERGİ’NİN “EKİM 2016 ” SAYISINDA AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…