KOLİ EKSPERİ YAZDI: UZUN İLİŞKİDE YATAK HAYATINIZI CANLANDIRIN

GZone’un cinsel yaşamla ilgili öneriler veren yazarı Koli Eksperi bu ay, uzun ilişkide yatak hayatınızı canlandırmak için özel öneriler hazırladı. 

İşte GZone Dergi’nin Nisan sayısında yer alan bu yazının giriş kısmı:

Bazen heyecanla başlayan tutkuyla devam eden ilişkiler bile bir süre sonra monotona bağlayabiliyor. Çok sevdiğiniz partnerinizle yatakta işler istediğiniz gibi gitmemeye başlayabilir. Eğer böyle düşünüyorsanız o zaman yatak odasını ateşlemeye ne dersiniz? Artık silkelenmeli ve ilişkinizi o eski tutkulu haline yeniden getirebilirsiniz. 

İşte bu öneriler:

Partnerinize sürpriz yapın

En güzel şeyler hep beklenmedik anda gelir. Partnerinize küçük bir sürpriz yapın. Hiç beklemediği anda kendisini ateşli bir sevişmenin ortasında bulsun. İşten ya da okuldan geldiğinde güzel bir sürprizle onu karşılayın. Plansız aniden gelişen seks kadar tatlısı yoktur.

Role Play

Fantezi dünyanızı aralayıp partnerinizin ve sizin sevdiğiniz bir karakteri bulun ve onun yerine geçin. Bu karakter bir meslek grubuna ait olabilir polis, doktor gibi.  Ya da fantastik bir kahramanda olabilir. Herhangi bir yerden rahatlıkla kiralayacağınız kostümlerle yatak odanıza biraz tutkulu katabilirsiniz.

BU DOSYA VE ÇOK DAHA FAZLASINI  GZONE DERGİ’NİN “NİSAN 2017 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…