KOLİ EKSPERİ YAZDI: YATAKTA ROL KESMEYE HAZIR MISIN? İŞTE ROLEPLAY

GZone Dergi’nin cinsel hayatımızı irdeleyen yazarı Koli Eksperi, yatakta rol kesmek isteyenler için “Roleplay” konusunu Aralık 2016 sayımız için yazdı.

İşte bu yazının giriş kısmı:

Bazen hepimiz içinde bulunduğumuz döngüden sıkılırız ve farklı bir heyecan ararız. Siz de yatak odanızda farklı şeyler deneyimlemeyi seviyor ya da sıkıcı bir döngüye dönüşen seks hayatınıza renk katmak istiyorsanız işte aradığınız heyecanı bulabileceğiniz küçük deneyimler!

Roleplay’den kısaca bahsetmek gerekirse; başka bir karaktere dönüşüm diyebiliriz. En basit örneği ile polis, asker gibi mesleklerle alakalı karakterler olabileceği gibi efendi- köle ve patron gibi alt-üst ilişkilerde ya da süper kahramanlar olabilir. Karakter seçimi tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Elbette partnerinizi memnun etmek için onun ilgisini çektiğini bildiğiniz bir karakter varsa onu da tercih edebilirsiniz.

İşte roleplay sırasında dikkat etmeniz gerekenler:

Hazırlanın!

İlk adım olarak partnerinizin de hoşuna gideceğini düşündüğünüz karakteri seçin ve onun için çalışmaya başlayın. O karakter gibi konuşmak ya da onun gibi davranmak başlamak için ideal bir seçenek olacaktır.

BU YAZININ DEVAMI GZONE DERGİ “ARALIK 2016” SAYISINDA…

GZONE DERGİ’NİN “ARALIK 2016 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…