KOLİ EKSPERİ’NDEN TELEFON SEKSİNİN PÜF NOKTALARI

Bu sayımızın konularından biri de Koli Eksperi’nin masaya yatırdığı Telefon Seksi

Hepimiz biraz yaramazlık yapmayı seviyoruz. Hatta partnerini baştan çıkarmayı kim sevmez ki?  Seks içerikli  mesajlar  göndermek,  belden aşağı kelimeleri aka arkaya sıralamak değil olay. Zekice davranmakta, daha derinlemesine  aynı zamanda duyguları kullanmakta ve yazma işine her zaman biraz şairane yaklaşmakta fayda var.

Aman dikkat!

Eğer çok meşgulseniz, uygun bir ortamda değilseniz, özellikle işte ya da okuldaysanız ve en önemlisi çok içtiyseniz bu işe hiç bulaşmayın. Hep bir sonraki adımı düşünün! Ne yazdığınıza ve özellikle kime gönderdiğinize emin olun. Hatta iki kere kontrol edin.

Cesur olun!

Konu sekse her zaman cesur olun.  Tabi ki temkinli davranmayı bırakmamak gerekir. Olaya dümdüz girişmeyin. Unutmayın bu eğlenceli bir oyun;  doğru zamanda, doğru hamlelerle oynayın. 

Egosunu Körükleyin!

Bu yöntem oldukça basit  ama etkili 😉 Yapmanız gereken Partnerinizin vücudunda beğendiğiniz yerlerden bahsetmek; penisinden, karın ya da kol kaslarından, hoşunuza giden, sizin onu kışkırtıcı bulmanızı sağlayan ne varsa korkmadan bahsedebilirsiniz. Bu onu deli edecek!

Başlangıç Önemli

Başlangıç için asla fotoğrafları tercih etmeyin.  Kelimeleri kullanın. Seni özledim ya da senin söyle bir yere gitseydik şimdi.. ile başlayan bir cümle kurabilirsiniz.

Bir Hikaye Bulun!

Nasıl olsa hayallerin sınırı yok. Nerdesin? Orman, deniz, açık hava, bodrum ya da çatı katı. Partnerinizin ve sizin de sevdiğiniz bir dünya oluşturun. Onu güzel bir şekil de betimleyin. Kokusundan havasına kadar hissedin ve hissettirin.

Kelimeleri dikkatli seçin!

Çok açık olmanıza gerek yok. “Onu yaparım”, “bunu yapıyorum” muhabbetlerine hiç girmeyin. Biraz daha romantik ve şiirsel yazın. Anı yaşatın. Bir kaç smiley kullanmaktan zarar gelmez. Utanan maymun, yandan gülüş, mor şeytancık vb gibi.

Fotoğraf!

Konuşma ilerleyice en güzel açıdan çektiğiniz bir veya daha fazla fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. Bu fotoğraflara biraz vakit harcamak gerekebilir. Anın heyecanına kapılıp attığınız amatör fotoğraflar için sonradan pişman olmak istemezsiniz.

Bunlar mesaj için geçerli olanlardı. Telefonda ise işe ses tonlama ve vurgulama devre giriyor. Olabildiğince sakin ve ne söylediğinizden emin olun. İmalı cümlelerden kaçınmayın. Nefes alış verişlerinizi hızlandırın. Bir kaç küçük inleme ve “ımm” gibi zevk aldığınıza yönelik sesleri kullanın.

Öğrenin!

Deneyerek öğrenin. Ona seksi mesaj gönderirken yaptığınız hamlelerin sonuçlarını dikkatle izleyin. Bir sonraki seferde doğru adımları atın, aynı hataları yapmayın.

Bu dosyanın tamamı için

GZONE DERGİ’NİN “HAZİRAN 2016” SAYISINI

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

GZONE DERGI HAZIRAN 2016 KAPAK