“KÖTÜ ÇOCUK” VINI UEHARA EŞCİNSEL OLDUĞUNU BU PAYLAŞIMLA AÇIKLADI

“Kötü Çocuk” isimli kitabın kapağında stok fotoğrafı kullanıldıktan sonra Türkiye’de büyük şöhrete kavuşan fenomen model ve müzisyen Vini Uehara eşcinsel olarak açıldı.

Brezilyalı genç blogger ve şarkıcı Vini Uehara’nın ünü özellikle ülkemizde bir hayli fazla. Son dönemlerde yaptığı şarkılarla da kitlesinin gözdesi olan Uehara dün Instagram’dan yaptığı paylaşımla eşcinsel olarak açıldı.

Vini Uehara Türkiye’deki hayranlarını unutmadı ve eşcinsel olduğunu açıkladığı postun Türkçesini de paylaşımına iliştirdi.

İşte bu paylaşım:

Evet, bu an için uzun zamandır bekliyordum! Arkadaşlarıma ve aileme açılmak zor değildi, ancak dünyanın dört bir yanındaki sevenlerimle bunu paylaşmak açıkçası beni biraz korkutmuştu. Ama bu konuda kendini güvensiz hisseden herkesi cesaretlendirmek istiyorum ve onlara sizin de kim olduğunuzu gösterme zamanı gelecek demek istiyorum, ve o zaman geldiğinde, bu yapılabilecek en özgürce şey! Kim olduğumla, sahip olduğum bedenle, sesimi iyi bir şeyler yapmak için kullanıyor olmakla gurur duyuyorum! Gay olmaktan gurur duyuyorum! Hepinizi seviyorum!

 

VİNİ UEHARA KİMDİR?

15 Ocak 1990 tarihinde Brezilya’nın Sao Paolo şehrinde dünyaya gelen Vini Uehara, top modeldir. Dünyaca ünlü birçok giyim firmasının reklamlarında görev alan Vini, Türkiye’de yer aldığı “Kötü Çocuk” isimli kitabın kapak fotoğrafı ve sonrasında Mavi firmasında oynadığı reklam ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Henüz üne kavuşmadan bile birçok Türk hayran tarafından yakın takibe alındı.

Babasını sahnede izleyerek büyüyen Vini, kostüm tasarımına ilgi duyduğunu ve annesiyle babasının müzisyen olduğunu belirtiyor. En çok hayranının Türkiye’de olduğunu söyleyen Vini, İstanbul’a taşınmayı da aklından geçiriyor. Şimdilik ilişkisinin olmadığını da sözlerine ekliyor. Fotoğrafa, müziğe ve modaya ilgi duyuyor.Vini Uehara şu anda doğup büyüdüğü Brezilya’da yaşıyor. Müzik ile de yakından ilgilenen Vini’nin sosyal medya hesapları her geçen gün büyük bir artış gösteriyor.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :