KYLIE MINOGUE BU ALBÜMLE “DISCO” KRALİÇELİĞİNİ İLAN EDİYOR

Avustralyalı pop efsanesi Kylie Minogue'un disco kraliçeliğini ilan ettiği 15. stüdyo albümü olan "Disco"'ya göz atıyoruz.

Avustralyalı Pop efsanesi Kylie Minogue’un 15.stüdyo albümü DISCO, karantina günlerinde sanatçının yeni yazılımları kullanmayı öğrenerek vokallerini bizzat kendisinin evde kaydettiği albümü olma özelliğini de taşıyor. Kylie bu albümde dinleyicisini 70’ler ve 80’lerin disco dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

GZone Müzik editörü Mert Bell, bu albümle ilgili şunları söylüyor:

“Bizim buralarda havalar fena şekilde soğurken Avustralya’nın dünyaya armağanı Kylie Minogue, 15. stüdyo albümü “DISCO” ile Avustralyalı arkadaşlarını yaz gecelerine hazırlıyor. İsminin ele verdiği gibi, bu 12 parçalık albüm (bonus sürümde dört ek şarkı ile) ağzına kadar disko-pop eğlencesiyle dolu diye tahmin ediyorum.

Şu ana kadar çıkan şarkılardan; kemanları ayrı üflemelileri ayrı mutluluk veren “I Love It”, alkışlarla yaşatan “Magic” ve elektropop “Say Something” gösteriyor ki Minogue, otuz yıllık kariyerinden alıştığımız gibi, yine geçmişin en iyilerini özenle seçip kendi eforsuz çağdaşlığıyla bir araya getiriyor.”

Yeni tekli “Real Groove” ve bu albüm “DISCO” şu anda tüm dijital platformlarda!