MACARİSTAN’IN ÖZGÜRLÜK ADASINDA YAPILACAK SZIGET FESTİVALİ’NE GERİ SAYIM BAŞLADI

9-16 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan Sziget Festivali’ne sayılı günler kaldı. İşte Macaristan’ın büyülü şehri Budapeşte’nin özgürlük adası Sziget’te yapılacak bu festivalle ilgili son dakika bilgileri ve festival rehberi.

Açılışını sıradışı sahne şovu ile P!nk’in yapacağı festivalde bu yıl;
Alt-J, Bad Religion, Crystal Fighters, Gaye Su Akyol, GusGus, Interpol, Kasabian,Macklemore & Ryan Lewis, Major Lazer, PJ Harvey, Steve Aoki, Wiz Khalifa, bugün açıklanan Hurts ve çok daha fazla hit isim ve festivalde birbirinden renkli ve ilginç sanat aktiviteleri yer alıyor.

budapeste-sziget

Sziget Pasaportu’na Göz Atın

Budapeşte’de geçireceğiniz muhteşem bir haftayı ucundan deneyimlemek için Sziget Pasaport’una mutlaka göz atmanızı öneririz! Festivale giriş, festivalde içecek fiyatları, detaylı müzik, sahne, etkinlik, tiyatro ve atölye programları, Sziget haritası ve çok daha fazlası Sziget Pasaportu’nda! Erişmek için tıklayın

Vodafone Freezone’lular Sziget Festivali’nde

Bu yıl Vodafone Freezone’lular da birer Szitizen oluyor!
Müzik, Budapeşte ve festival ruhu. Sziget hazırlıkların tamamsa, göster de görelim FreeZone’lu. Festival ruhunu sonuna kadar yaşamak için yanına alacağın olmazsa olmazlarının fotoğrafını çek, #FestivaleHazırım hashtagi ile Instagram’da paylaş, Sziget’e Kombine Kamp bilet kazanacak 4 isimden biri olma şansı yakala!
Bilgi için tıklayın!

Sziget Festivali Ücretsiz Canlı Yayınlarla Zorlu PSM’de

”Özgürlük Adası”, bu yıl Zorlu PSM Amfi’de! Avrupa’nın en prestijli müzik festivallerinden Sziget Festivali, 25. yılında ücretiz canlı yayınlarla 9-16 Ağustos tarihlerinde Zorlu PSM Amfi’nin dev ekranına taşınıyor!

GZone da paylaşımlarıyla Sziget Festivali’nde olacak.

İşte GZone’un Sziget rehberi:

 

 

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :