863269c786
madonna

MADONNA LGBT HAKLARI İLE İLGİLİ YENİ BİR FİLM HAZIRLIĞINDA

Pop kraliçesi Madonna, yeni bir film hazırlığında olduğunu duyurdu. 

Harper’s Bazaar’a verdiği yeni röportajıyla yeni bir film yöneteceğini duyuran Madonna, bu filmde LGBT haklarına olan hassasiyetini de göstereceğini söyledi. Andrew Sean Greer’ın, The Impossible Lives of Greta Wells isimli kitabının bir uyarlaması olacak olan sinema filmi için hazırlıklara başladığını söyleyen kraliçe, filmdeki ana karakterlerden birinin Greta’nın ikiz kardeşi Felix olduğunu söyledi. Felix’in bir eşcinsel olduğunu söyleyen Madonna ayrıca kariyeriyle de ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

”Birçok kişi benim azınlık haklarının destekçisi olmama karşı geldi. Beyaz bir pop müzik icraacısı olarak bu işlere el atmamı sakıncalı bulanlar oldu, ancak benim için kadın hakları, eşcinsel hakları, siyahi hakları, sivil haklar, kısacası her türlü insan hakkı kariyerim boyunca önem verdiğim bir konu oldu.” diyen Madonna, ”Sanırım bana sunulan hayatı yaşamayı her zaman reddettim, hepimizin eşit bir hayat yaşaması gerektiğine inanıyorum” sözleriyle yine alkışı haketti.

 

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

serra-yilmaz

MİLANO FESTİVALİ’NDEN SERRA YILMAZ’A KOMEDİ KRALİÇESİ ÖDÜLÜ

Oyuncu Serra Yılmaz, bu yıl 31’incisi gerçekleştirilen MIX Milano Festivali’nde ‘Komedi Kraliçesi’ (Queen of Comedy) ...