863269c786
madonna

MADONNA LGBT HAKLARI İLE İLGİLİ YENİ BİR FİLM HAZIRLIĞINDA

Pop kraliçesi Madonna, yeni bir film hazırlığında olduğunu duyurdu. 

Harper’s Bazaar’a verdiği yeni röportajıyla yeni bir film yöneteceğini duyuran Madonna, bu filmde LGBT haklarına olan hassasiyetini de göstereceğini söyledi. Andrew Sean Greer’ın, The Impossible Lives of Greta Wells isimli kitabının bir uyarlaması olacak olan sinema filmi için hazırlıklara başladığını söyleyen kraliçe, filmdeki ana karakterlerden birinin Greta’nın ikiz kardeşi Felix olduğunu söyledi. Felix’in bir eşcinsel olduğunu söyleyen Madonna ayrıca kariyeriyle de ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

”Birçok kişi benim azınlık haklarının destekçisi olmama karşı geldi. Beyaz bir pop müzik icraacısı olarak bu işlere el atmamı sakıncalı bulanlar oldu, ancak benim için kadın hakları, eşcinsel hakları, siyahi hakları, sivil haklar, kısacası her türlü insan hakkı kariyerim boyunca önem verdiğim bir konu oldu.” diyen Madonna, ”Sanırım bana sunulan hayatı yaşamayı her zaman reddettim, hepimizin eşit bir hayat yaşaması gerektiğine inanıyorum” sözleriyle yine alkışı haketti.

 

Ayrınca Bakın

if-istanbul-17-2018-festival

17. !F İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ HEYECAN VERİCİ SÜRPRİZLERİYLE GELİYOR

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkıyor. 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 1-4 Mart tarihlerinde ise aynı ...