MELANIA TRUMP’IN MAVİ ELBİSESİNİN SIRRI ORTAYA ÇIKTI!

Amerika’nın 45’inci başkanı Donald Trump’ın yemin töreni gerçekleşti. Başkanlık görevine resmi olarak başlayan Trump, törene eşi Melania Trump ile birlikte katıldı. Bebek mavisi elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken First Lady’nin elbisesi çok konuşuldu. Peki elbisesinin anlamı ne? 

Marc Jacobs’tan Tom Ford’a, birçok tasarımcı Melania Trump’ı giydirmeyi reddederken, yeni First Lady Ralph Lauren imzalı bebek mavisi bir elbiseyle törende yerini aldı. Melania, kıyafetini, aynı tonlardaki stilettoları ve eldivenleriyle kombinledi. 46 yaşındaki Melania, sade bir saç ve makyajla kıyafetini bütünledi. Büyük gün için favori tasarımcısı Ralph Lauren’i seçen Melania’nın bu kombini moda otoritelerinden de geçer not aldı.

Melania’nın mavi renk ve eldiven seçimi ise eski ABD Başkanı John F. Kennedy’nin göreve başladığı 1961’de benzer kıyafet giyen Jackie Kennedy’yi akıllara getirdi. Melania Trump’ın kıyafetini birçok kesim; elbisesindeki Jackie Kennedy referansıyla, Amerikan tarihinin en popüler ve en çok sevilen First Lady’sinin tahtına oturabileceğinin sinyalleri olarak yorumladı.