MERCAN ve ÇAĞLAR ALMENDİ, GZONE OUR PRIDE İLE İLK KEZ 2 KASIM’DA İZMİR’DE

GZone Our Pride partisi özel konuğu MERCAN, ÇAĞLAR ALMENDİ ve çeşitli sürprizlerle Kendine Has katkılarıyla 2 Kasım Cumartesi gecesi İzmir Alsancak-Upstage Performance’ta!

Her seferinde ilginizle daha da büyüyen GZone Our Pride İzmir partileri bu kez hiç görülmemiş bir performansıyla özel bir gece için Kendine Has katkılarıyla sizlerle buluşuyor.

“Sana Değil Kardeşine” “Hepsi Gay” şarkılarıyla gündem olan, son dönemde de “Dile Kolay” ve “Koma” ile müzikteki farklı işlere imza atan Mercan Şenel, bu kez hem şarkıcı olarak hem de Dj olarak “Fake Alien Attack” projesiyle bu gecenin konuğu oluyor. Ve kimbilir, olay yaratacak yeni şarkısını belki de ilk kez bu partide seslendiriyor.

Çılgın YouTube videolarıyla izleyenlerini duygudan duyguya sokan, gender-bender Çağlar Almendi, İzmir’de ilk kez bu partide yer alıyor ve türden türe atladığı, en az kendisi kadar renkli playlistiyle gecenin altın vuruşunu yapıyor.

İstanbul sahnelerinin en başarılı drag queenlerinden Florence Konstantina Delight bu özel partinin sahnesini ateşliyor, Gogo Boy R seksi performansıyla göz doldururken, gecenin özel konuğundan kalan kısmındaki müzikleri ise GZone resident DJ’i SaintJer before+after olarak hazırlanan repertuvarıyla gecenin hakkını veriyor.

Our Pride’ın daimi hostu Can Ateşsaçan ve İzmir partilerinin sevilen ismi Erhan Avcı’nın ev sahipliğinde 2 Kasım Cumartesi gecesi İzmir Alsancak-Upstage Performance’ta yapılacak partide sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. İzmir’deki en yeni GZone Our Pride partisi, yine birbirinden renkli sürprizleriyle kaçırılmaması gereken bir geceye dönüşüyor.

Our Pride’ın daimi hostu Can Ateşsaçan ve İzmir partilerinin sevilen ismi Erhan Avcı’nın ev sahipliğinde 2 Kasım Cumartesi gecesi İzmir Alsancak-Upstage Performance’tayapılacak partide sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor.
İzmir’deki en yeni GZone Our Pride partisi, yine birbirinden renkli sürprizleriyle kaçırılmaması gereken bir geceye dönüşüyor.

Bu partinin Facebook etkinliği için tıklayın

Giriş: 50 TL (Sadece nakit) (İçki dahil değildir)

Detaylı bilgi: Erhan Avcı-0 553 874 24 92

Yer: UpStage Performance Hall
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. Muzaffer İzgü Sok. No: 26 Alsancak/İzmir