MERT EKREN “İNTİZAR” KONUSUNDA ÜZERİNE VAZİFE OLMADIĞI HALDE HOMOFOBİ KUSTU

Şarkıcı ve besteci Mert Ekren, yapımcısı Poll Production’un şarkıcı İntizar’ı eşcinsellik yüzünden kovduğunu söylediği paylaşımın altında homofobisini kustu, ettiği küfürlerle seviyesini belli etti.

Hande Yener’in de bağlı olduğu müzik şirketi Poll Production’un yapımcısı Polat Yağcı, İntizar’ın Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile olan ilişkisini medyadan üzüntü ve şaşkınlıkla(!) takip edip, İntizar’ın sözleşmesini fesih ettiğini açıkladı.

Doksanlarda yaptığı “Alo Orda Mısın?” şarkısıyla parlayan sonra yıldızı sönen, son dönemlerde Hande Yener için ürettiği fabrikasyon şarkılarla dikkat çeken, Altan Çetin gibi önemli müzik adamlarına yaptığı sözlü saldırılarla dikkat çeken Mert Ekren, üstüne vazife olmadığı halde, şarkıcı İntizar’ın kovulduğunu açıklayan Polat Yağcı’nın paylaşımının altına yorumlar yazdı ve eşcinsellere ağır küfürler ederek hakaretler yağdırdı.

İşte severek eşlik ettiğimiz bazı Hande Yener şarkılarını yazan, o ilkel düşüncelerle dolu beyinin ağzından saçılan çirkin sözler: