MICHELE MORRONE: EŞCİNSEL OLARAK AÇILMADIM, YANLIŞ ANLAŞILDIM

Onur Ayı'nın ilk gününde "Ben bir yalancıyım" diyerek başka bir erkekle yakın olduğu bir fotoğraf paylaşan aktör Michele Morrone, eşcinsel olarak açıldığı yorumlarını yanıtladı.

Erotik film “365 Days”te yer aldığından beri arzu nesnesi haline gelen oyuncu/şarkıcı Michele Morrone önceki gün yaptığı paylaşımda, 365 Days’in devam filmindeki rol arkadaşı Simone Sussina ile hayli yakın olduğu bu fotoğrafı “Ben bir yalancıyım” yazarak paylaştı.

Simone Susinna’nın da aynı paylaşımı yapmasının ardından herkes Morrone’nin eşcinselliğini açıklayıp açıklamadığını merak etti. Morrone’nin bunu tam da Onur Ayı başlangıcı olan 1 Haziran’da yapması “Acaba bir Onur Ayı mucizesi mi yaşıyoruz? Morrone eşcinsel olduğunu mu açıkladı” sorusunu akıllara getirdi.

Dün (02.06.2021) Instagram hesabından açıklama yapan Morrone, fotoğrafı paylaştığından beri telefonlarının susmadığını ve eşcinsel olarak açılıp açılmadığının sorulduğunu söyledi. Simone Sussina’nın aynı filmde yer aldığı yakın bir arkadaşı olduğunu söyleyen Morrone, “LGBTİ+ kitlesinin en büyük destekçilerinden biriyim ancak yanlış anlaşıldım, eşcinsel olarak açılmadım” dedi.

Konunun bu yöne çekileceğini tahmin etmiş olması gereken aktör Morrone’nin bu hareketi yeni filmi için bir PR hamlesi olarak algılandı.