MTV’NİN YENİ BELGESELİNİN KONUSU TRANS EBEVEYNLER

MTV’nin, daha önce para karşılığı eşcinsel porno çeken heteroseksüel erkekleri (Gay4Pay) konu eden, sevilen belgesel serisi ”True Life”, yeni bir LGBT konusuyla geri döndü. Belgesel serisi bu kez TRANS EBEVEYNLERİ mercek altına yatırıyor.

Belgesel için ABD’de yaşayan TRANS EBEVEYNLERE sahip iki farklı aileyi mercek altına alan MTV ekibi, son zamanlarda ebeveynlerin ailelerine açılmasını konu ediyor.

Jeremy, babası bir trans kadın olduğunu açıkladığında ABD ordusuna katılmak üzere olduğunu, açılımından sonra anne ve kız kardeşinin babasını reddettiğini söylüyor. ”En azından cinsiyet geçişi yaparken onun yanında olmalarını dilerdim” sözleriyle anlattığı süreçte ailesini bir arada tutmak için verdiği çabayı anlatan Jeremy, trans ebeveyniyle gurur duyuyor.

Ve Kiara, trans erkek ebeveyniyle beraber yaşayan genç bir kadın. Her şekilde o benim ailem ve onu desteklemek benim görevim diyen Kiara, ”Ona bir erkek gibi davranmam onu o kadar mutlu ediyor ki, bu mutluluktan onu asla mahrum bırakamam” açıklamasını yapıyor.

MTV’nin resmi YouTube kanalı ülkemizde yayın yapmadığı için belgesel fragmanını yayınlayamıyoruz…