MÜZİSYEN VE OYUNCU EZRA FURMAN TRANS OLARAK AÇILDI

Ünlü müzisyen Ezra Furman, trans olduğunu açıkladı. Instagram hesabından açıklama yapan Furman "Ben trans bir kadın ve anneyim" dedi.

Netflix’in sevilen dizisi Sex Education’da birkaç bölüm rol alan ünlü müzisyen Ezra Furman, sosyal medya hesabından ‘trans kadın’ olduğunu duyurdu.

Instagram hesabında uzun bir yazı paylaşan Furman, yazısında çocukları ve cinsiyetleri hakkında açıklama yapmadığını, transların da çocuk sahibi olabileceklerini söyledi.

Daha önce ikili cinsiyet rejiminin sunduğu kadın ve erkek kategorilerinin içinde non-binary olarak kendini tanımlayan ve kadın kelimesini kullanmak konusunda tereddüt eden Ezra, artık kadın olduğunu kabul etme noktasına geldiğini söyledi.

Şarkıcı ve söz yazarı olan Ezra, Netflix dizisi olan Sex Education’da bir kaç bölümde rol almasından sonra şarkıları çok daha büyük kitlelere ulaşmıştı.

Ezra, toplumun kendisini yargılamaktan ve herkesin işine karışacağından koktuğu için çocuk sahibi olduğunu açıklamadığını söyledi.

Ezra, bunu cinsel kimliklerini sorgulayan insanlara çocuk sahibi olabileceklerini hatırlatmak için açıkladığını söyledi.

Kaynak: Sondakika.com

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :