863269c786
the-playboy-club

NEW YORK’UN ÜNLÜ EŞCİNSEL OTELİ, PLAYBOY KULÜBÜ OLUYOR

Geçtiğimiz yıl kapılarını kapatan, New York’un ünlü LGBT oteli ”OUT NYC” Playboy markası altında hizmet verecek olan bir gece kulübüne dönüşüyor. 

Geçtiğimiz yıl Merchants Hospitality Group tarafından satın alınan ve tadilata sokulan otelin, Playboy markası altında hizmet veren bir gece kulübüne dönüştürüleceği duyuruldu. 2013 yılında 42. Cadde’de, Hell’s Kitchen olarak bilinen bölgede açılan otel, 105 odası ve fazlasıyla büyük diskoteki ile New York’un LGBT cenneti olarak sayılıyordu.

Otel içerisindeki gece kulübünün Playboy markasına verildiğini duyuran yeni sahipleri, otelin ise Cachet otel zinciri ile ortak bir projeyle yeniden açılacağını duyurdular. Bu açıklama sonrasına, otelin gece kulübüyle ilgili bir açıklama yapan Playboy markası yetkilileri ise, otelin gece kulübünün 1960’lı yıllarda New York gece hayatına damga vuran ve 1980’li yıllarda kapatılan The Playboy Club konseptini yeniden şehre taşıyacağını duyurdu.

 

İlginizi Çekebilir

taciz-sosyal-medya

GALERİ: SOKAKTA KENDİSİNİ TACİZ EDENLERİ SOSYAL MEDYADA BÖYLE TEŞHİR EDİYOR

Hollanda’nın Amsterdam kentinde yaşayan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Noa Jansma, sokakta kendisini taciz eden erkekleri ...