NEZ’DEN YILLAR SONRA GELEN AÇIKLAMALAR VE ELİNDEN ALINAN “KELEPÇE” ŞARKISININ HİKAYESİ

Sevilen şarkıcı Nez, 1 saatlik özel canlı yayında GZone'un sorularını cevapladı ve merak edilen "Kelepçe" şarkısını neden kendisinin seslendiremediğine açıklık getirdi.

“Sakın Ha” şarkısı ve kendine haz tarzıyla 2000’li yıllarda fırtınalar koparan Nez, GZone’un canlı yayınına konuk oldu.

Zirvede olduğu dönemleri, eski günleri ve piyasada daha geride durma hikayesini açık yüreklilikle anlatan Nez, 1 saatlik bu özel canlı yayında GZone Genel Yayın Yönetmeni Sencer Piyancı’nın sorularını yanıtladı.

Nez, bir şehir efsanesi olarak dolaşan “Kelepçe” şarkısını aslında kendisinin seslendireceği sorusuna da yanıt verdi. Yabancı bir şarkıdan adaptasyon olan şarkıya Alper Narman’ın onunla beraber çıktığı bir seyahatte yazdığını, aslında adı “Gönül Su Bende” olan şarkının kendi sesinden olan versiyonunun mix ve mastering’inin yapıldığını ancak Hande Yener’in o dönem Erol Köse ile olan güç dengesi yüzünden şarkıyı kendisinin seslendiremediğini söyledi.

Nez, yayında o dönemde Gülşen’le yaptığı programın kamera arkasında soğuk rüzgarlar estiğini söylerken piyasada daha geride durmasının sebeplerini açıkladı ve o dönemlerde tehditler aldığını söyledi.

Kendi drag queen performanslarını da yakından takip ettiğini ve en çok da drag queen INOJ’u beğendiğini söyleyen Nez’in yayın katılımcıları tarafından sevgi seline tutulduğu bu özel yayının tamamı aşağıda Youtube kanalımızdan izlenebilir.