NICO TORTORELLA POLİAMORİ YAŞADIĞINI AÇIKLADI

Amerikalı biseksüel oyuncu Nico Tortorella, geçtiğimiz gün katıldığı TV programında Poliamorik ilişkiler yaşadığını itiraf etti. 

Spor antrenörü Bethan Meyers ile 11 yıldır ilişkisi olduğunu açıklayan 28 yaşındaki oyuncu, ilişkisi sırasında Meyers dışında başka erkek ve kadınlara da aşık olduğunu, ilişki yaşadığını ancak Meyers ile bağlarını asla koparmadıklarını açıkladı. Bu durumun ilk başta açık ilişki olduğunu açıklayan oyuncu, ”Hayatıma giren bazı insanlara gerçekten aşık oldum, bu sebeple durumumuzu artık açık ilişki olarak adlandıramam. Bethan ile yaşadığımız ilişki biçimi kesinlikle poliamori.” açıklamasını yaptı.

 

 

”Açık ilişki dediğiniz şey istediğiniz kişiyle yatıp kalkmaktır. Benim için durum biraz daha duygularla alakalı. Bethan ile ilişkimizde birbirimize farklı insanlarla da duygusal ilişki yaşayabileceğimiz özgür alanlar yarattık, bu şekilde hem ilişkimizi diri tutuyoruz, hem de birbirimizi özleyebiliyoruz. İnsan gerçekten de birden farklı kişiye karşı duygular besleyebiliyor.” açıklamasıyla günem yaratan Tortorella insan ilişkilerinden kıskançlık ve sadakat gibi ego bazlı duygulardan uzak durmak gerektiğine inandığını söyledi.