863269c786
Nil_Ozalp

NİL ÖZALP ARTIK “KİMSENİN ESKİ SEVGİLİSİ” OLARAK ANILMAK İSTEMİYOR

Geçtiğimiz yıllarda “Aşkkolik” ve “Kalp Boş” ve bu günlerde “Kal Aklımda” şarkısıyla karşımıza çıkan NİL ÖZALP, G Zone’un Ekim sayısı için iki çırılçıplak erkek modelle stüdyoya girdi ve cesur bir çekim yaptı. Ona hep sorulan ve gündemden düşmeyen “Tarkan’ın eski sevgilisi” sorularını ise sıkılarak da olsa bizi kırmamak adına cevapladı.

İşte bu röpörtajdan başlıklar:

“Şarkıcıların her yaptıklarının örnek  alınmasına çok karşıyım. Çünkü herkes sonuçta normal bir insan. Popüler dediğin insan da kusursuz değil. İnişlerimiz ve çıkışlarımız var. Diğer insanlar gibi hata yapıyoruz. Birinin “örnekleştirilmesi” o kişinin hata yapma özgürlüğünü kısıtlıyor”

” İlk albümümde eski ilişkimin dezavantajını yaşadığıma inanıyorum. İşte bu yüzden bu ilişkiyi ön plana çıkarmak istemedik. Ancak elbette bu duyuluyor ve konuşuluyor. Ben o dönem bir dolu müzikal çalışma yaparken, ödüller alırken bunların hiçbirinin esamesi okunmadı ve hep bu ön planda oldu.  Beni hep “Tarkan’ın sevgilisi” olarak gündeme getirdiler”

“Günümüze  baktığımızda şu anda geçmişten bugüne ayakta kalanlar yine çoğunlukla kadın şarkıcılar. Erkeklerin yıllar geçtikçe yıpranması söz konusu olabliyor ama kendine bakan kadın her yaşta güzel. Erkek şarkıcıların fan kitleleri de onları takibi biraz erken bırakıyor sanırım. Çok az erkek şarkıcı ayakta kalıyor.”

Bu röpörtajın tamamı sadece G ZONE Dergi EKİM SAYISINDA… Okumak için TIKLAYIN

Ayrınca Bakın

if-istanbul-17-2018-festival

17. !F İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ HEYECAN VERİCİ SÜRPRİZLERİYLE GELİYOR

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkıyor. 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 1-4 Mart tarihlerinde ise aynı ...