NTV YAZARI SUAT KAVUKLUOĞLU BERLIN TITANIC HOTEL’DEKİ SEZEN AKSU SÜİTİNİN ÖZELLİKLERİNİ YAZDI

Berlin’de yeni açılan Titanic Otel’in presidental suit odasına Sezen Aksu’nun adı verildi. Aksu’nun kişisel eşyaları ve eserleriyle donatılan, ilk konuğu Hollywood yıldızı Milla Jovovich olan suiti Ntv yazarı Suat Kavukluoğlu kaleme aldı. İşte o yazı:

Bir internet sitesinde bu küçük haberi görünce çok heyecanlandım. Bir Sezen Aksu aşığı olarak elbette bu haber beni kesmedi. Acilen daha fazlasını öğrenmem gerekiyordu. Hemen yakın dostum Sibel Algan’ı aradım. Sezen Aksu’nun tabiriyle onun “halkla ilişkiler müdiresi”ni… Sibel bana Sedef Aygün’ün telefonunu iletti. Heyecanla telefona sarıldım.

Sedef Hanım, Berlin’de Französische Straße’de yeni şubesi açılan Titanic Otel’ler zincirinin sahiplerinden Ahmet Aygün’ün eşi. Avrupa’daki otellerin pazarlama ve kurumsal iletişimden sorumlu. Karşımda benim gibi koyu bir Sezen Aksu aşığı buldum.

sezen otel2,t JAw USFNekq Sn56r Pc6 Ig

sezen otel3,u Qv4f X41kqe L5o0vl UUBQ

sezen otell,tt LMZ v8 M0i Zqx JRu W51 Wg

Berlin’in en işlek caddelerinden birinde yer alan, yüzde 85 müşterisinin yabancı olduğu 5 yıldızlı Titanic Gendarmenmarkt Otel’de böylesi özel bir projeyi hayata geçirmek de başka türlü mümkün olamazdı zaten. Ancak aşkla yapılabilirdi.  “Bu bizim Sezen hanımın şahsına gösterdiğimiz tezahürattır. Onun eserlerine, kimliğine, duruşuna ve  sıkı sıkı sarıldığı değerlerine saygı duruşumuz, gönülden sevgi gösterimizdir” diyerek söze başladı Sedef Hanım ve bu özel hikayeyi anlatmaya başladı.

Yazının devamı için buraya tıklayın…