OKEY KONDOM VE KAYGANLAŞTIRICILAR GZONE TAKİPÇİLERİNE TÜM İNDİRİMLERE EK, SEPETTE %15 DAHA İNDİRİMLİ

Son birkaç yıldır Türkiye'nin lider cinsel sağlık ürünleri markası OKEY ile işbirliği yapan GZone şimdi de tüm takipçilerine özel, ok.com.tr üzerindeki indirimlere ek olarak sepette %15 indirim daha veriyor.

Son birkaç yıldır Türkiye’nin lider cinsel sağlık ürünleri markası OKEY ile işbirliği yapan GZone şimdi de tüm takipçilerine özel, ok.com.tr üzerindeki indirimlere ek olarak sepette %15 indirim daha veriyor.

Paketin içinde ne olduğunun anlaşılmadığı Gizli Teslimat, Ücretsiz Kargo, İndirimli Fiyatlar ve Geniş Ürün Yelpazesi ile hizmet veren ok.com.tr , GZone ile birkaç yıldır süren işbirliğini taçlandırmak ve size özel avantaj sağlamak amacıyla tüm indirimlere ek olarak GZone takipçilerine sepette %15 indirim daha veriyor.

Çeşit çeşit kondomlardan, cinsel ilişkiden en maksimum hazzı almanıza imkan tanıyan kayganlaştırıcılara kadar tüm ürünlerde geçerli olan bu ek indirime ulaşmak için sepetinizde 75 TL’nin üzerinde ürün olması ve toplam tutarın altında “İndirim kodum var” kısmını tıklayarak OKEYGZONE kodunu girmeniz yeterli. Sepetinizin bakiyesi %15 indirim daha alacak ve gizli kargo ile dilediğiniz yere istediğiniz ürünleri sipariş verebileceksiniz.

Sınırlı süre için geçerli bu özel kampanyadan hemen faydalanmak için BURAYA TIKLAYIN

*Bu yazı, OK’in katkılarıyla hazırlanmış, advertorial bir içeriktir.