OLİMPİYATLARIN TONGALI YAĞLI ADAMI PITA TAUFATOFUA İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR

Rio Olimpiyat Oyunları’nın açılışına damga vuran ve hatırı sayılır bir kadın ve erkek eşcinsel hayran kitlesi kazanan Okyanusya ülkesi Tonga’nın ‘yağlı’ bayrak taşıyıcısı Pita Taufatofua’ya, medyanın ilgili katlanarak devam ediyor.

Rio de Janeiro’daki Olimpiyat Oyunları’nın açılışındaki geçit töreninde Tonga adına olimpiyatlara katılan ve ülkesinin bayrağını taşıyan taekwondocu Pita Taufatofua herkesin ilgi odağı olmuştu. Zira Taufatofua, pek çok sporcunun ceketle yürüdüğü yolu üstsüz yerel kıyafetleriyle, üstelik tüm vücudu yağ ile kaplıyken geçmişti.

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Brezilyalı manken Adriana Lima’nın da ilgisini çeken ‘Tongalı yağlı adam’ NBC televizyonunda yayınlanan ‘Today Show’ isimli programa katıldı. Ancak işler, bir televizyon programı için beklenmedik şekilde devam etti.

https://www.instagram.com/p/BI2MKQwAmmT/?taken-by=adrianalima

 

NBC sunucuları, yayınına da üstsüz şekilde gelen Taufatofua’yu yağladı. Bundan daha da tuhaf olan Taufatofua’nun ‘yağlandığı’ sırada olimpiyatlarda yer almak için 20 yıldır ne kadar fazla çalıştığını anlatıyor oluşuydu.

Alışılagelmişin dışındaki bu görüntü için ‘pas atan’ sunucunun cümlesi de dikkat çekici olarak nitelendirildi. Zira Today Show’un üç sunucusu, “Hanımların sana sürmeleri için yağımız var. Pita onlar seni yağlarken… Çok sayıda sakatlık geçirdin,  buraya gelmek için çok şey başından geçti…” diyordu.

Kaynak: Sputnik Türkiye

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :