ONUR ÖZIŞIK YAZDI: ÇAYIN HIPSTER’I OLUR MU DEMEYİN, ARTIK VAR!

İnternet dünyasının girişim merkezi Kickstarter’dan ne kadar haberdarsınız bilmiyorum, ancak gerçekten de bu platformun içerisi yaratıcılık kaynıyor. Kimi zaman ”Steve Grand”in ilk teklisi ve albümü için girişimde bulunduğunu görebilirken, diğer bir tarafta ise son teknoloji bir diş fırçası toplanan bağışlarla çığır açabiliyor.

Size bugün Kickstarter‘da bulunun %100 Türk yapımı bir projeden bahsetmek istiyorum. Çayın Hipster’ı olur mu demeyin, aslında baya baya oluyormuş. MuuTea adını verdikleri bu projeyle genç girişimciler çaylara tasarım ekleyerek, bambaşka bir deneyim sunuyor.

Dokuz farklı koleksiyon ile sunulmaya hazırlanan MuuTea, aslında hobileriniz ve o günkü modunuza göre çay deneyiminizi şekillendiriyor. Siyah veya yeşil çay olmak üzere iki farklı içeriğe sahip MuuTea’yi siz de deneyimlemek isterseniz, şimdilik Kickstarter projesine destek olarak adınıza özel hazırlanan paketle keyfini çıkarabilirsiniz…


Bu Senenin Saç Modası, Geçişli Renkler…

Yanlış okumadınız. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda saç tasarımcısı ve danışmanı Hakan Galaini’nin yeni stüdyosunu ziyaret ettim. Önümüzdeki sezon erkek saçları hakkında konuşurken, geçişli renklerden bahsetmeye başladık. Önümüzdeki kış birçok cesur insanın saçlarını farklı iki renkte, geçişli bir stile sahip olacağını söyledi. Hal böyle olunca, lafta da kalmadık, sevgili Oğulcan Kızıltuğ üzerinde bu yeni moda akımını deneyimlemeye karar verdik. Ortaya çıkan sonuç beni oldukça tatmin etti, yakında Oğulcan’ın yeni saçlarıyla Gzone’a bir çekim de yaparız diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

https://www.instagram.com/p/BJIrNc1jFn3/?taken-by=ogulcankiziltug

Siz de saçlarınızı farklı renklerde hayal ediyor ve kendinizi farklı bir imaja büründürmek istiyorsanız, Nişantaşı’nda bulunan Galaini Studio’yu ziyaret edebilir, ve kendinizi Hakan Galaini’nin yetenekli ellerine bırakabilirsiniz…

 

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :