ONUR ÖZIŞIK YAZDI: İÇİNDEKİ MAGIC MIKE’I ÖZGÜR BIRAK! POLE DANCE’E BAŞLA!

Orlando katliamı olduğundan beri yazmayı ertelediğim bir konu vardı. Bundan 4 hafta önce sevgili Ayşegül Şener (nam-ı diğer Aychulus) ve Etiler’de bulunan Bosomist’in davetlisi olarak, içimdeki Magic Mike’ı ortaya çıkarmak için Pole Dance deneyimlemeye gittim.

Etiler’de çok şahane bir ekiple, şirin stüdyolarında butik sportif hizmetler sunan Bosomist’de Pole Dance dışında Yoga, Pilates ve Stretching gibi dersler de veriliyor. Pole Dance deneyimimi yazmadan önce, Bosomist’i sosyal medyadan takip etmenizi özellikle tavsiye ederim.


Pole Dance davetini ilk duyduğumda bir nevi havalara uçtum, hani kendimi yatak odama bir direk taktırırım, sevgilimle sevişmeden önce amuda kalkar, havada parende atar, öyle seksi bir hal alırım ki tövbeler olsun salya sümük birbirimize dalarız diye düşündüm, tabii ki pek de öyle olmadı. Pole Dance dediğin şey baya zor bir şeymiş arkadaş! 

https://www.instagram.com/p/BGecar4mtjF/?taken-by=onur.ozisik


Başta fit olmak gerek, kime göre fit diye sorarsanız ben o fitliğe henüz sahip değilim. İkincisi esnek olmanız lazım, bahsettiğim esneklik o kafanızda oluşanın kat ve kat üstü bir seviyede. Yani anlayacağınız Pole Dance dediğin şey, öyle bir derste hoppala paşam eve direk taktırılacak cinsten bir şey değil. Benim başarabildiğim tek hareket yukarıda gördüğünüzden daha fazlası da değil 🙂 Devamlılığı olmalı, devamlılığı olursa yakın zamanda halen o uçtulu kaçtılı hareketleri yapacağıma inancım tam, hal böyle olunca kış aylarında soluğu Bosomist’te alacağım da başka bir gerçeğe dönüşüyor. 

Siz de hem fitleşip, hem de bir Magic Mike dansçısına dönüşme hayalini kuruyorsanız, tavsiyem soluğu Pole Dance’i uzmanından öğrenmeye kalkışın. Bosomist’e ulaşmak için telefon numaraları: 0212 263 49 91


Nefrete Karşı Ses Ver!

Son 3 haftadır gündemimiz gerçekten de kaostan öteye gidemiyor. Önce Orlando katliamıyla şaşkına döndük, ardından ONUR YÜRÜYÜŞLERİNE yapılan tehdit, engelleme ve en son olarak da Atatürk Havalimanı’na yapılan hain saldırı.

Neresine değineceğimizi şaşırdığımız, mutsuzluktan kendimizi parçalamak üzere olduğumu şu günlerde artık birleşmeliyiz! Muhafazakarı, eşcinseli, alevisi, kürdü, yahudisi demeden, bu ülkede yaşayan her birey bu toplumun bir parçası olduğunu ortaya koyma ve korkmayarak yaşam özgürlüğü için mücadele vermeli. Yaşadığımız tehdit hepimize savruluyor, artık yaşayamıyoruz, artık nefes alamıyoruz.

İçimizdeki nefret o derece saldırganlaştırmış ki bizi, sanki birbirimizden nefret ediyoruz. Bizleri bu duruma getirenlere inat, birbirimizi kucaklamalıyız. Yürüyemedik, öldürüldük, katledildik! Kaybettiklerimiz ortada, peki ya kazandıklarımız? Hiç bir şey, ve bu nefret süregeldikçe hiç bir şey de kazanmayacağız! Her krizden ders almalıyız, yaşadığımız 3 haftalık kriz süreci bir son olsun! Yaşayamadıklarımız için, yaşamayı arzulamalıyız! Nefretimizi sonlandırmalıyız! Farklılıklarımıza rağmen birbirimizi kucaklamlıyız!

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :