ONUR ÖZIŞIK YAZDI: LOS ANGELES’TA SADECE GÜZEL İNSANLAR İÇİN GECE KULÜBÜ

Size bir sosyal ağ ve onun Los Angeles’ta açılan gece kulübünden bahsetmek istiyorum. Bahsi geçen bir tanışma – arkadaşlık – dating sitesi, Beautiful People, sistem aslında çok basit ama bir o kadar da rakiplerinden farklı işliyor. İçeride yalnızca retinalarınızı ateşe verecek yakışıklılığa ve güzelliğe sahip insanları bir arada toplamak isteyen Greg Hodge’un icadı bu sosyal ağda, üyeliğinizin aktif olması için ‘’karşı cinsten’’ üyelerin sizi, üyelik başvurunuzu takiben 48 saat içerisinde oylaması ve sizin beğeni ortalamanızın bir sınırı aşması gerekiyor.

personal-space-beautiful-people-bar-01

personal-space-beautiful-people-bar-02

personal-space-beautiful-people-bar-03

Batı dünyasında, özellikle ABD’de gençler arasında oldukça popüler olan Beautiful People’un sahibi Greg Hodge işi büyütmeye karar vermiş ve sisteme üye olan, sadece yakışıklı erkekler ve güzel kızların içeriye girebileceği bir gece kulübü yaratmış. Los Angeles’ta açılmak için gün sayan Beautiful People içeride toplanması muhtemel müşteri portföyü açısından dünyanın çeşitli yerlerinde, özellikle sosyete gençlerinin ilgisini çekmiş olacak ki, açılış partisine gitmek isteyen birçok ünlü, güzel ve zenginler şimdiden sıraya girmiş.

Site üyeleri dışında hiç kimsenin içeriye kabul edilmeyeceğini duyuran Greg Hodge, kulübün açılacağını duyurduğu andan itibaren Beautiful People’un üye başvurularında bir patlama yaşandığını söylüyor. Şu anda dünya genelinde 120 ülkede, 850.000’in üzerinde üyesi bulunan sosyal ağın zamanla, büyük metropollerde bu gece kulüplerinin şubelerini açması da bekleniyor…

Muhteşem bir Tan Taşçı albümü geliyor…

Sosyal medyadan takip edenler biliyorlardır, uzun süredir albüm yayınlamayan Tan Taşçı, yeni albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. ‘’Sevmek Yetmiyor Bazen’’ ismini verdiği albümü ile iddialı bir geri dönüş yaşayacağa benzeyen sanatçının albümünü dinleme şerefine erişen şanslı kişilerden biri olarak söyleyebilirim ki, albüm 4/4’lük, 10 puanlık bir albüm. Favorilerimi saymamı şimdilik beklemeyin ama, albümün habercisi olan ‘’Nasıl Seveceğim’’in albümde bulunan akustik versiyonu, albüme adını veren ‘’Sevmek Yetmiyor Bazen’’ cümlesinin içinde geçtiği ‘’Ona Söyle’’ ve albümün çıkış parçası olması planlanan ‘’Dur’’ isimli şarkılara özellikle dikkat etmenizi öneriyorum…

Çağatay Ulusoy mu, Aras Bulut İyinemli mi?

Türk mafya dizilerinin pek tutkunu değilimdir, hani ‘’Power’’ ya da ‘’Empire’’ kıvamında olmadıkça, sanırım kendinden sansürlü o tavrı sevemiyorum. Ancak bu sevmem durumumu aşan bir dizi sonunda oldu, konusunda uyuşturucu, katliam, İtalyan ya da Rus baronluğu olmayan bir türk yapımı mafya/polisiye dizisi ‘’İçerde’’yi sevdim. Ay Yapım tarafından Show Tv’ye hazırlanan dizinin kadrosu kadar konusu da bence kıvamında. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İyinemli gibi iki popüler jönü bir araya getiren dizi, Cetin Tekindor ile de dozunda bir sanatsal kalite de sunuyor. İnsanın iki jön arasında gidip gelmesine sebep olan ‘’içerde’’nin bence en şahane sorusu, Çağatay Ulusoy mu, yoksa Aras Bulut İyinemli mi?

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :