OUR PRIDE PARTİSİ BU KEZ “NO FEM” DİYENLERE İNAT “FEMININE” DİYOR

GZone OUR PRIDE partisi #NoFem (Feminenler yazmasın) diyenlere inat, 8 Mart'ta RX İstanbul'da herkesi gökkuşağının altında eğlenmeye davet ediyor.

GZone OUR PRIDE partisi #NoFem (Feminenler yazmasın) diyenlere inat, 8 Mart’ın anlam ve öneminin de altını çizmek istercesine, hem kadınları hem “kadınlığı” seven herkesi ve gökkuşağının kafaları açık tüm çocuklarını beraber eğlenmeye davet ediyor.Üstelik bu gecenin misafirlerine KENDİNE HAS sürprizlerimiz de var.

8 Mart 2019 Cuma akşamı yeni mekanımız RX’de, daha geç saatlerde, daha kolektif bir müzik anlayışı ile daha coşkulu, daha uzun saatlerce partilemek için seni bekliyoruz. 

Saat 23.00’te kapıların açıldığı partimizde resident DJ’imiz Saint-Jer’e, deck’lerde bu kez iki şahane kadın eşlik ediyor: Q-BRA ve Mercan Şenel. 

Sürpriz performans konukları, drag queenler ve seksi gogo boylar da eklenince partimizin eğlencesi doruğa çıkıyor. Parti hostlarımız Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan eşliğinde gökkuşağının altında dans etmeye hazırsan seni de bekliyoruz. 

Giriş: 40 TL (Nakit)Girişte alınacak kupon ile ilk biranız 10 TL’dir. Bu sınırlı sayıdaki teklifi kaçırmamak için partiye erken geliniz 🙂

Etkinliğe katılmak için tıklayın.

RESIDENT DJ:


SAINTJER
İzmir’de doğan, Anadolu Üniversitesi Sinema-Tv bölümünü bitiren ve 1999 yılından günümüze kadar bilişim sektöründe çalışan SaintJer (Sencer) çeşitli konularda pek çok yazılar yazdığı İngilizce ve Türkçe bloglar hazırladı. 3 kitabı yayınlanan ve GZone dergisinin kurucularından olan Saintjer, Murat Renay adıyla da bilinmektedir. 

SaintJer, 5 Cocktails, Love Dance Point, Ner Cocktail Bar, Rehab İstanbul, Topless gibi sevilen gece kulüpleri ve Fransa, Yunanistan, Romanya, Danimarka gibi ülkelerdeki bar ve gece kulüplerinde sahne aldı. SaintJer, halen GZone partilerinin organizatörlüğünü ve OurPride partilerinin resident dj’liğini yapmaktadır. 

Soundcloud:https://soundcloud.com/saintjer

GUEST DJS:

MERCAN ŞENEL
Mercan Şenel, İstanbul’da yaşıyor. Şarkı yazarı müzisyen prodüktör. 2010 yılında dans pop ve elektro ögelerine sahip sound’uyla ilk müzik albümünü yayınladı. 2018 senesinde yayınladığı dile kolay singleıyla birlikte 4 single ve 1 albüme sahip. 2014 yılında müzik prodüksiyon alanında da kendine var eden Mercan’ın “fake alien attack” ismiyle çalışmaları da sürmektedir. Soundcloud: https://soundcloud.com/mercansenelQ-BRA
Q-BRA’nın müzikle tanışması dört yaşında başladığı piyano dersleriyle oldu. Erken gençlik yıllarını, hobi olarak orkestral scorelar okuyarak geçiren Q-BRA, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitimine devam etti ve ilgi alanlarını şarkı söylemek, oyunculuk, performans sanatı olarak genişletti. Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünde lisans derecesi aldı.
House, disco tınılarını etnik ve orkestral sesler, dans pisti klasiklerini ise techno beatlerle ustalıkla harmanlayan Q-BRA’nın tarzı, eklektik, kıvrak ve bir o kadar akıcı.
Kiki, Babylon, Zor, Mecra, Roxy, Kitsch, Fotini, Love Dance Point ve Suma Beach gibi önemli kulüp ve mekanlarda çalan ve LGBTI partilerinin gözde DJ’lerinden biri olan Q-BRA’nın enerjik setleri disco’dan house’a, orkestral bestelerden tekno’ya geniş bir yelpazeden seçkiler sunuyor.
Soundcloud: https://soundcloud.com/qbra

DANCER:

BUĞRA BÜYÜKŞİMŞEK
1998 Adana doğumlu Buğra Büyükşimşek, şu an Bilgi Üniversitesi “Tasarım Yönetimi” öğrencisi, Dansfabrika dansçısı ve model.
Küçük yaşta tiyatroya ve baleye başlayıp sahne performanslarına ilgisi olduğunu farketti. Canlı heykel, pandomim, beden performansları ve gezgin gösteri ekiplerinde bulunup çeşitli müzikal ve dans gösterilerinde yer aldı.
Dünyaca ünlü Fransız dansçı Yanis Marshall’dan dersler aldı.
Buğra’nın sahnede dans performansı sergilediği türler arasında Vogue, Dancehall, Waacking, Hip-hop, Contemporary ve Jazz da var.
https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :