ÖZEL DOSYA: ÇİZGİ ROMAN DÜNYASINDA MARVEL’İN GEY KARAKTERLERİ

GZone Ağustos ayı sayısını genç LGBT bireylerine adıyor ve “Gencim ve Özgürüm” diyor.  7’den 70’e herkesin sevdiği genç pop star ECE SEÇKİN’in kapağında yer aldığı Ağustos 2015 sayımız çıktı!

Bu ayın özel dosyalarından biri de, son yıllarda ÇİZGİ ROMAN dünyasını alt üst eden GEY KARAKTERLER! Yaşam yazarımız YEŞER SARIYILDIZ’ın araştırdığı MARVEL’in gey karakterlerini okuyunca çok şaşıracaksınız!

İşte bu özel dosyada yer alan çiftlerden biri de, The Avengers’ın aşıkları
HULKLİNG <3 WICCAN 

Avengers dağıldıktan sonra kurulan Young Avengers’ın eşcinsel üyeleri. Hatta dünyadaki adı Teddy Altman olan Hulkling, lise yıllarında eşcinsel olduğunu fark ediyor ve süper güçlerini lise basketbol takımını etkilemek için kullanıyor. Güçlerini kullanarak, yüksek sosyete eğlencelerine katılmalarını sağlarken, adi kaptanın onu ortamlara girmek için kullandığını anlıyor ve neyse ki, o sırada gelecekten gelen Nathaniel Richards sayesinde Young Avengers’a katılıyor. Daha sonra yine Young Avengers’tan Wiccan ile tanışıp çıkmaya başlıyorlar. Romantik değil mi? Sonrası aksiyon, olaylar olaylar..

Şu anda nişanlı olan Hulkling ve Wiccan, evlilik yolunda yemin etmek üzere hızla ilerliyorlar ve Marvel’in önde gelen LGBT bireyleri arasındalar. Hulkling ve Wiccan yeter ki evlensin, gidip cebimdeki son parayla çeyreğimi takacağım diyen hayranları dahi var. Umarız, Hulkling ve Wiccan’ın hayatları boyunca en büyük tartışmaları, düğünde orkide mi, yoksa hanımeli mi kullanmalılar gibi konular olur.

Söylemeden geçmeyelim; Thor ve Hulk’la hiçbir ilişkileri yok, ama yine de Wiccan Thor’u, Hulkiing ise adından da anlaşılacağı üzere Hulk’u temsil ediyor.

ÖZEL DOSYANIN TAMAMINI AŞAĞIDAKİ BUTONLAR ARACILIĞI İLE, SÜRPRİZ DOSYALAR VE RÖPORTAJLARLA DOLU GZONE DERGİ AĞUSTOS 2015 SAYISINDAN ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ!

Ağustos 2015 #GencimveÖzgürüm sayımızı aşağıdaki bağlantılardan okuyabilirsiniz.

(Ağustos 2015 sayımız IOS ve Android MObil Uygulamalara 07 Ağustos akşam saatlerinde yüklenecektir)

gzone indir ikon

google

apstore