ÖZEL DOSYA: KİM BU LADYBEARD?

Türkiye’nin ilk ve tek eşcinsel yaşam ve kültür dergisi GZone yayın hayatına başlayalı tam bir yıl ve 12 sayı geçti. 13.sayımızın kapağını 1.yaşımızı kutlamaya ayırdık ve her daim güzel, her zaman güçlü bir pop star olan Yeşim Salkım bize katıldı…

Yeni sayımızdaki ilgi çekecek konularndan biri de YAŞAM yazarımız YEŞER SARIYILDIZ’ın kaleme aldığı, tüm dünyayı kasıp kavuran Richard Magarey, nam-ı diğer Ladybeard özel profili. 

Hazırlayan: Yeşer Sarıyıldız

İstediği gibi yaşayan, içinden geldiği gibi giyinen insanları görünce iç çekip özeniyor musunuz? O halde siz de, Türkiye’de yaşıyor olmalısınız. Mesela biz hala “böyle siyah çarşafların içine bikini giyiyolarmış yea” falan gibi spekülasyonlarla vakit geçirirken, elin oğlu hem dövüş sanatı ustası, hem metalci bir müzisyen olup cross-dressing ile feminen bir görüntüye bürünebiliyor. Tüm bunların abartı olduğunu düşündüğünüzü duyar gibiyim; ancak gerçekten ironi falan yapmaya çalışmıyorum. Tam da bu noktada, hepimizin Richard Magarey, nam-ı diğer Ladybeard ile tanışma vakti geldi de geçiyor bile.

ÖZEL DOSYANIN TAMAMINI, GZONE DERGİ’NİN 1. YAŞ ÖZEL EYLÜL 2015 SAYISINDAN, AŞAĞIDAKİ BUTONLAR ARACILIĞI İLE ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ..

gzone indir ikon

google

apstore