863269c786
justin-trudeau

ÖZEL DOSYA: SİYASETÇİLER DE ARZU NESNESİ OLABİLİR

Siyasetin her zaman en prestijli alanlardan biri olduğuna dair yanlış bir kanı mevcuttur. Bir siyasetçi, kendi görev alanına sürekli hizmet etmek ve aynı zamanda bu görev alanını korumakla yükümlüdür. Bu nedenle siyasetin zaman zaman oldukça kirli bir alan yarattığını kabul etmek gerekir. Siyasetçilerin kişisel gündemlerini daha ileri seviyelere taşıma isteği, siyaset mekanizmasının çarkları dönerken gizli ajandalar haline geldiğinde ise durumun çok daha vahim bir hal aldığını ortaya koymak yanlış olmayacaktır.

Siyaset dünyasının ne kadar karanlık veya gölgeli olduğunu bir kenara bırakırsanız, dünyanın dört bir yanında oldukça seksi cumhurbaşkanları, başbakanlar, senatörler, belediye başkanları ve valiler olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Politik görüşleri size ters gelebilir, ancak gücü elinde tutan bu adamların oldukça kışkırtıcı göründüğünü kabul etmek zorundasınız!

Hazırlayan: Zian Ziangil

BU ÖZEL DOYA İÇİN GZONE DERGİ’NİN “MART 2017 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

 

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

milan-christopher

GALERİ: EŞCİNSEL RAP YILDIZI FOTOĞRAF ÇEKİMİNDE ÇIRILÇIPLAK POZ VERDİ

Eşcinsel Rap yıldızı Milan Christopher, Paper Magazine için yaptığı çekimde çırılçıplak poz verdi. VH1 kanalının reality ...

Yorumlar