ÖZEL VİDEO: THE OA’NIN TRANS OYUNCUSU IAN ALEXANDER 2.SEZONU ANLATIYOR 

Netflix Orijinal Dizisi The O.A'da Buck Vu’yu canlandıran ve gerçek hayatında kendisini trans erkek olarak tanımlayan oyuncu Ian Alexander, dizinin 22 Mart'ta başlayan ikinci sezonunu ve kendi geçiş sürecini bu özel videoda anlattı.

Netflix’in ilgi uyandıran yapımları arasında yer alan The OA 2. sezon bölümleriyle geri döndü.

The OA ilk sezon bölümleriyle 2016 senesinde izleyici karşısına çıkmış ve farklı tarzıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Ardından uzun bir ara verdi. İkinci sezon için 2 yıldan fazla bir süre beklememiz gerekti. 

Uzun zamandır beklediğimiz ikinci sezonda hikayeye Ben Adir ve Chloë Levine de giriyor. Ana oyuncu kadrosu ise şöyle: Brit Marling, Jason Isaacs, Kingsley Ben-Adir, Emory Cohen, Patrick Gibson, Phyllis Smith, Sharon Van Etten, Will Brill, Brendan Meyer, Ian Alexander, Brandon Perea, Chloë Levine

Birinci sezon finalinde Prairie‘nin vurulmasına şahit olmuştuk. İkinci sezon fragmanında onu paralel evrenlerden birinde görüyoruz. Tarihler hala 2016’yı gösteriyor. Fakat bu paralel evrende farklı olan pek çok şey var. Örneğin Barack Obama’nın hiçbir zaman ABD başkanı olmaması… Fragman genel olarak paralel evrenlerin varlığına odaklanıyor. Prairie’nin hayatının burada bambaşka olduğunu öğreniyoruz. Bu paralel evrendeki versiyonu çok zengin bir Rus olmasıyla tanınıyor. Bir de Kingsley Ben-Adir’in hayat verdiği Karim Washington karakteriyle tanışıyoruz. Prairie ile birlikte bu paralel evrendeki önemli gizemlerden birini çözmeye çabalıyorlar. Kaybolan genç Michelle Vu’yu bulmak için çabalıyorlar. 

Netflix aracılığıyla The OA’dan özel bir videoyu ilk kez GZone’dan sizlere ulaştırıyoruz. Dizide Buck Vu’yu canlandıran ve gerçek hayatında kendisini trans erkek olarak tanımlayan oyuncusu Ian Alexander, ikinci sezonda karakterinin Michelle Vu’ya olan geçiş sürecini, kendi cinsel yönelimini ve trans oyuncuların trans karakterleri canlandırmasının ne kadar önemli olduğunu anlatıyor.

İşte sadece burada izleyebileceğiniz bu özel video: 

Dizinin ikinci sezon fragmanı da burada:

THE OA’nın yeni sezonunu Netflix’te izlemek için TIKLAYIN