PENİSSİZ DOĞAN ADAMIN İBRETLİK HAYAT HİKAYESİ

Andrew Wardle, dünyada yalnızca 6 milyon kişide bir rastlanabilecek bir rahatsızlıkla doğdu. Anne karnında cinsel organının gelişmemesine sebebiyet veren bu hastalığı sebebiyle penisi olmadan doğan Andrew bu koşullara rağmen hayata tutunmayı başardı ve evlendi.

Geçtiğimiz gün bir TV programına katılan Andrew, 17 yaşında doğum yapan annesi tarafından terkedildiğini, doğduğu hastanedeki hemşire ve eşi tarafından evlat edinilip büyütüldüğünü anlattı. Hastalığı sebebiyle 15 farklı ameliyat olduğunu, bu sebeple üreme özelliğinin de tamamen kaybolduğunu anlatan genç adam, buna rağmen sosyal ilişkilerinde hep göz önünde olmuş.

”Kızlarla çıkmaya bayılıyorum, bu sebepten onlarla seks noktasına gelene kadar takılıyor, sevişmeden ayrılıyordum” açıklamasını yapan Andrew, geçtiğimiz yıl gerçekleşen bir operasyonla protez penise sahip oldu.

Kız arkadaşı Fedra ile çok güzel bir ilişkileri olduğunu ve bunu sahip olduğu protez penise borçlu olduğunu söyleyen genç adam ”Her şeye rağmen yaşamak çok güzel bir duygu” açıklamasıyla hayatının herkese örnek olmasını dilediğini söyledi.