863269c786
raf-simons

RAF SIMONS’DAN 640TL DEĞERİNDE TASARIM KOLİ BANDI

Bu ay gereksiz harcamalar listenizde, henüz sizi tatmin eden rakama ulaşmadıysanız alışveriş sepetinize yaklaşık 640 TL’lik Raf Simons imzalı tasarım koli bantlarını ekleyebilirsiniz. Eğer Belçikalı tasarımcının hayranıysanız, durum başka. Bu özel bantlara Raf Simons koleksiyonunuzda yer açmak, en doğal hakkınız, isteyebilirsiniz.

 

 

Raf Simons’un Sonbahar/Kış 2017-18 koleksiyonununda karşımıza çıkan bantlar, ceket ve paltoların üzerinde kemere alternatif olarak kullanılmıştı. Görsel bir aksesuar işlevi gördüğünü sandığımız bantların, satışa çıkabilme ihtimali aklımızın ucundan dahi geçmezken, Simons’un pazarlama ve satış ekibi hepimizi şaşırttı. Prada‘nın Haziran ayında piyasaya sunduğu 185 dolarlık ataşlardan sonra, Raf Simons’un koli bantları da herhangi bir kategoriye koymakta zorlandığımız yüksek modanın enteresan ürünlerinden. Siz yine de, Raf Simons’u bu koli bandıyla yargılamayın çünkü aşağıda derlediğimiz gibi, onun modaya yön veren kariyerinin önemi ve ağırlığı bir bantla ölçülemez.

 

Kaynak: Vogue

Ayrınca Bakın

mbfwss18

BEDİRHAN TAŞÇI VE MERİÇ MASAT YAZDI: MBFWİSS’18’İN ARDINDAN

GZone Dergi editörlerinden Bedirhan Taşçı, geçtiğimiz günlerde yapılan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ile ilgili ...