RAINBOW DANCE İZMİR: GZONE İKİ PARTİYLE, İKİ GECE İZMİR’DE

GZone, İzmir’de coşkusu mekanlardan taşan partilerine devam ediyor. Rainbow Dance İzmir bu kez yoğunluktan etkilenmemeniz için 2 gece olarak, Alsancak-Kıbrıs Şehitleri’nin en yeni ve en hip mekanlarından biri olan LİNK’te sizlerle buluşuyor.

GZone partilerinin resident DJ’i SAINT-JER’in  en sevilen müzik türlerinde gezinen müzikleri ile dolu bir gece seni bekliyor. İzmir’de ilk kez partimizde yer alacak olan drag queen ve kuir performans sanatçısı BEBE ITCH hem o gece seni karşılamak için hem de özel performansılarıyla seninle olacak. Gecenin ev sahibi ise CAN ATEŞSAÇAN. 

Arkadaşlarınıza haber salın, 10 Eylül Cuma ya da 11 Eylül Cumartesi tarihlerinden birini seçin, biletlerinizi alın ve dans etmek için en uygun ayakkabılarınızla bizimle eğlenmeye gelin.

10 EYLÜL CUMA GECESİNE BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN

11 EYLÜL CUMARTESİ GECESİNE BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN

—-

ETKİNLİK KURALLARI

Biletleri satın alan herkes aşağıdaki bilgilendirmeleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

YAŞ SINIRI: 18 yaşından küçükler bilet satın alsalar dahi bu etkinliğe katılamazlar. Bilet ücretlerinin iadesi de yapılmaz. 

İADE BİLGİSİ: Satın aldığınız biletlerin Biletino.com üzerinden veya mekana girişte iadesi söz konusu değildir.

SINIRLI KAPASİTE: Mekan kapasitesi gereğince biletler 150 kişi ile sınırlıdır. Kapasitelerin dolması durumunda kapıda satış yapılmayacaktır. Kapasite dolmamış ise kapı girişinde biletleri 80 TL ödeyerek alabilirsiniz. İstediğiniz gün için bilet kalmadı ise başka bir gün için bilet satın alabilirsiniz.

SAĞLIK KONUSUNDA ÖNEMLİ UYARI: Mekana girişte, HES kodu üzerinden kişilerin aşılı, Covid-19’u atlatmış veya azami 48 saat öne yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Bu kurallara uymayan kişiler bilet satın almış olsalar dahi mekana kabul edilmeyecektir, bilet paraları iade edilmeyecektir.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN

Biletino’dan biletinizi almak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

 1. Bilet satın almak istediğiniz etkinliğe tıklayın.
 2. Biletleri gör butonuna tıklayın.
 3. Size uygun olan bilet kategorisini, varsa size uygun olan günü ve adet tercihinizi işaretleyerek devam butonuna tıklayın.
 4. Biletler için kullanacağınız eposta adresinizi yazın. Bu adresinizin aktif bir eposta hesabı olması bileti kaybetmeniz durumunda yeniden erişmede sorun yaşamamanız için önemlidir.
 5. Etkinlik organizatörü tarafından istenen bilgilerin bulunduğu formu doldurun.
 6. Bilet ücretini ödemek için ödeme yönteminizi seçin.
 7. Kredi kartı bilgilerinizi girin.
 8. Ödeme butonuna tıkladığınızda bankanızın 3D Secure işlem sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızın adımlarını izleyerek 3D secure işleminizi tamamlayın.
 9. İşleminiz başarıyla tamamlandığı takdirde bilet teslim sayfasına yönlendirileceksiniz.
 10. Bilet teslimat sayfasında size uygun olan yöntemi seçin ve biletinizi kendinize gönderin.
 11. E-posta adresinize gelen biletinizi göstererek mekana giriş yapın. Size gönderilen bilet e-postasında yer alan pdf dokümanını dilerseniz yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

BİLET TESLİM SAYFASINA ERİŞMEDEN YARIDA KALAN İŞLEMLERDE HERHANGİ BİR ÜCRET ÇEKİMİ OLMAMAKTADIR.

BU AŞAMADAN ÖNCE İŞLEMİNİZ YARIDA KESİLDİYSE TARAFINIZDAN PARA ÇEKİLİP ÇEKİLMEDİĞİNİ BANKANIZA AİT MOBİL UYGULAMA VEYA İNTERNET BANKACILIĞINI KULLANARAK KREDİ KARTI HAREKETLERİNİZDEN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.