863269c786
ceylan-ertem

RESSAM TANER CEYLAN’DAN CEYLAN ERTEM’E ÖVGÜ

Dünyaca ünlü Türk ressam Taner Ceylan, yeni albümünün kapağında kendi çalışmasını kullanan Ceylan Ertem’e övgüler yağdırdı.

Sevilen şarkıcı Ceylan Ertem, yakın zamanda çıkacak albümü “Yine de Amin”in kapağında Taner Ceylan’ın bir çalışmasını kullandı.

“Ten Kafesi” isimli çalışmasını bu albüm kapağı için Ertem’e veren Taner Ceylan, Instagram hesabından “farklı disiplinlerdeki sanatçıların resmimi sevmesi benimle işbirliğine gitmesi muhteşem bir şey” dedi. Taner Ceylan, hem Mart ayında gösterime girecek filmi “İstanbul Kırmızısı”nda Ferzan Özpetek’in ve hem de Cem Adrian’ın eserlerini kullanacağını belirtti.

İşte bu paylaşım:

Şaşkınlıkla, mutlulukla izliyorum bu güzel gelişmeleri. @ceylanertem e bir kaç yıl önce "Kaçıncı Yarın" şarkısı ile vuruldum sonrasında , resimlerimi çok iyi tanıyan birisi çıktı karşıma. Yeni çıkacak albümü için 'Ten Kafesi' resmimi kullanmak istemesi beni çok mutlu etti. Farklı disiplinlerdeki sanatçıların resmimi sevmesi benimle işbirliğine gitmesi muhteşem bir şey, önümüzdeki ay @ferzanozpetek in filmi #istanbulkirmizisi nda gözükecek resimlerim. Ya Tanrı'nın tektaşı @CemAdrian ın şu an üzerinde çalıştığım resim için beste yapmasına ne dersiniz, sabırsızlıkla paylaşmayı bekliyorum. Herseye rağmen hayat çok güzel ! Yine de Amin! _____________________________________________ I am witnessing such beautiful things. I fall in love with @CeylanErtem s songs couple years ago then we became friends.When she asked me to use my painting 'Cage of Flesh' on her upcoming album I was more than happy. I am thrilled and exited to cooperate with different disciplines of art. Next month my paintings will be a seen in @ferzan_ozpetek s movie #rossoistanbul Moreover my beautiful friend incredible talented @cemadrian composed a song special for my upcoming painting which I can't wait to share. What can I say, despite everything,life is beautiful, thank you! @nickolney @p_kasmin #tanerceylan #istanbulartscene #ceylanertem #yinedeamin #ferzanozpetek #istanbulrosso #cemadrian

Taner Ceylan (@tanerceylanstudio)'in paylaştığı bir gönderi ()

GZone’un Ceylan Ertem’le yaptığı özel röportajı okumak için tıklayın

Ana fotoğraf: Aytekin Yalçın (GZone Ekim 2016 Sayısı)

Ayrınca Bakın

callmebyyourname

RECEP ÖZDAŞ “CALL ME BY YOUR NAME”İ YAZDI: GEY AŞK NERDESİN

GZone Dergi yazarlarından Recep Özdaş, geçtiğimiz ayların en sevilen eşcinsel temalı filmlerinden biri olan BENİ ...

Yorumlar