RICKY MARTIN VE NİŞANLISININ NASIL TANIŞTIĞINI ÖĞRENİNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Puerto Rikolu açık eşcinsel pop yıldızı Ricky Martin’in yeni Suriye asıllı, İsveçli sevgilisi Jwan Yosef’i görmeyeniniz kalmamıştır. Peki Martin’in Yosef ile nasıl ilk Instagram’dan tanıştıklarını söylesek şaşırır mısınız? 

 

Paradise much ?

A post shared by Jwan Yosef (@jwanyosef) on

 

Ricky Martin’in nişanlısı Jwan Yosef hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın…

Yakın zamanda Yosef ile evlenecek olan Martin, geçtiğimiz gün Andy Cohen’in radyo programına katıldı ve Suriyeli ressam ile yaşadıkları aşkı anlattı. Yosef’in çocukları ile çok iyi anlaştığını anlatan Martin, aynı zamanda ressam ile nasıl tanıştığını da anlattı.

DM’den yürümüş…

”Bir gün Instagram’ın keşfet bölümünde dolaşırken Jwan’ın fotoğrafları karşıma çıktı. Bir anda çok ilgimi çekti ve profilini incelerken birkaç fotoğrafını beğendim ve cesaretimi toplayarak kendisine DM attım. Yaklaşık 6 ay boyunca sadece Instagram üzerinden konuştuk, sesini bile duymadan onunla sanattan, sinemadan ve aile yaşantılarından konuştuk. 6 ay sonra, Jwan’ın Londra’da olduğu bir gün onunla tanışmak için Londra’ya uçtum ve o zamandan beri beraberiz.” sözleriyle sevgilisiyle tanışmasını anlatan Martin, sizce bu açıklamasından sonra Instagram’da DM yağmuruna tutulur mu?