RIHANNA’NIN FESTİVAL KOSTÜMÜ ESKİ SEVGİLİSİNİ BİLE DİLE GETİRDİ

Rihanna, geçtiğimiz gün Barbados’tan paylaştığı festival fotoğrafıyla Instagram’ı salladı. 12 saat içerisinde 3 milyondan fazla beğeni alan paylaşıma, RiRi’nin eski sevgilisi Chris Brown dahi kayıtsız kalamadı. Fotoğrafın altına, kalp gözlü bir emojiyle yorum yapan Chris Brown’un bu hamlesi Rihanna hayranlarının gözünden kaçar mı?

the @aura_experience caught by @dennisleupold #BARBADOS #cropover2017 #culture

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Chris Brown’un yorumu 1 saatte 4 bin kişi tarafından beğenilirken, bu davranışı onaylamayanlar da vardı. Chris Brown ile fırtınalı bir aşk yaşayan Rihanna’nın, o dönem kendini çok hırpaladığı hepimizin malumu. Bu yüzden Brown’un, Rihanna hayranlarının nezdinde kullanabileceği geçerli bir kredisi ne yazık ki yok.

Üstelik, Rihanna tam da Suudi İş Adamı Hassan Jameel ile tutkulu bir aşka yelken açmışken, Chris Brown’un yeniden ortaya çıkması şöyle yorumları okumamıza neden oldu: “İşine bak, Rihanna’yı yalnız bırak!”

Öte yandan Rihanna’nın Chris Brown konusunda hala hassas ve kırılgan olduğunu da biliyoruz. 2015 yılında Vanity Fair’e konuşan RiRi, “Chris ile arkadaş değiliz, olamayız da ama ölene kadar onu önemseyeceğim.” demişti.