RTÜK, HUYSUZ VİRJİN’İN TV’DE GÖRÜNDÜĞÜ SON PROGRAM ÖNCESİNDE BİLE KANALI UYARMIŞ

Seyfi Dursunoğlu'nun sanatını icra etmesine izin vermeyen yasakçı RTÜK, Huysuz Virjin'in ekranlarda olduğu son programda bile kanalı rahat bırakmayıp, uyarıda bulunmuş.

TV programcısı, yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, uzun yıllar Huysuz Show’da beraber çalıştığı Seyfi Dursunoğlu’nun vefatının ardından çok üzgündü. Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Hayatımın en önemli insanlarından bir tanesini kaybettim. Benim hayatımın dönüm noktasıydı Seyfi Bey. O kadar üzgünüm ki…..Yattığınız yer Nur olsun Seyfi Bey…. Minnetle ve şükranla….” diyen Çağlayan, Seyfi Dursunoğlu’nun Huysuz Virjin olarak ekranlarda gördünğüğü son program olan Kanal D’nin 2018 yılbaşı programıyla ilgili bir anısını da hesabından paylaştı.

2010 yılından beri Seyfi Dursunoğlu’nun Huysuz Virjin olarak ekranlarda görünmesini yasaklamaya çalışan, kanal patronlarına uyarılarda bulunan RTÜK, programın tanıtımları yayınlandıktan sonra da boş durmamış ve Kanal D’yi arayarak “bu programı yayınlayacağınıza emin misiniz?” diyerek kanalı uyarmış. Çağlayan, ayrıca şimdi Dursunoğlu’nun ardından başsağlığı yayınlayan devlet kurumlarının ikiyüzlülüğüne de dikkat çekti.

Armağan Çağlayan şu sözleri paylaştı:

3 yıl önce kanal D için Yılbaşı programı çekmiştik. En son tv çekimidir zaten. Gazetelerde bu yet alınca, RTÜK’den arayıp “yayınlamaktan emin misiniz?” diye sormuşlardı.

Şimdi devlet ricalinin başsağlığı mesajları yayınladığı Huysuz Virjin, senelerce televizyona çıkamadı!

Söz konusu programın fragmanı aşağıda.