RUA, GLORYHOLE KOLEKSİYONU İLE SOKAKLARA HAZIR

Kerem Kaya ile deri tasarımcısı Ersöz Ata’ nın bir süredir beklenen markası RUA, Gloryhole Koleksiyonu ile sokaklara hazır ! 
Beklenen marka RUA, ilk tasarımını beğenilere sundu. İlk seriyi online olarak satışa sunan RUA, 24 Mart Cumartesi gecesi özel bir davet ile tanıtılacak. Mama İstanbul’ da gerçekleşecek olan keyifli buluşmada tüm dostlar ve takipçiler GH18′ Sweatshirtleri görme ve mağaza satışlarından önce alışveriş yapma fırsatı yakalayacaklar.
Ersöz ve Kerem, 2017′ nin ortalarında, özgün tasarım çerçevelerini ve detaylarını oluşturmak üzere çalışmalara başladı. Kendi ifadeleriyle ‘Yeni bir duruş’ üretmek, üretmekle kalmayıp sunumu da sürekli ve etkin bir hale getirmek amacıyla şehirdeki kreatif tanıdıklarla biraraya geldiler. Böylece RUA, hem bir tasarım markası, hem de anlam ve içerik planlamasıyla ilham veren bir obje olarak konumlandırıldı.
Gloryhole 18′ koleksiyonu, anatominin doğru hallerini yansıtmak, kriterlerin bulunduğu alanlara karşı çıkmak ve ifadenin gücünü tüm sevilenlere duyurabilmek için tasarlandı. Çoğunlukla köşeli silüetlerin ve şehir motivasyonunun göze çarptığı tasarımlar, önce lokal daha sonra global sahalarda beğenilere sunmak üzere hazırlanıyor.