RUPAUL’S DRAG RACE TACİZCİ YARIŞMACISINI DİSKALİFİYE ETTİ AMA…

12.sezonu yayınlanan RuPaul's Drag Race, yarışmacılarından Cherry Pie'ın tacizci olduğu ortaya çıkınca bu yarışmacıyı diskalifiye etti ama bu sezonun final hariç tüm bölümleri hali hazırda çekilmişti.

12.sezonu yayınlanan RuPaul’s Drag Race bir taciz skandalıyla çalkalandı. Yarışmanın 6 Mart Cuma günü yayınlanan 12 sezon 2.bölümünde programa giriş yapan queenlerinden olan Sherry Pie’ın tacizci olduğu dedikoduları bu haftanın başından beri yarışmaya ait forumların ana gündem maddelerindendi.

İddialara göre Sherry Pie, hayali bir model ajansı kurmuş ve birçok erkeği “iş ayarlamak” bahanesiyle kandırarak onların çıplak fotoğrafları ve videolarını istemişti. Konu hakkında konuşan olayın mağdurları yaşadıklarını anlatarak bu yarışmacının RuPaul’s Drag race’ten diskalifiye edilmesi gerektiğini savunmuşlardı.

Sherry Pie’ın kendisi de “kırdığım herkesten özür dilerim” diyerek bir açıklama yapmak zorunda kalmıştı.

Konu hakkında harekete geçen program yapımcılarının önündeki engel ise programın final hariç tüm bölümlerinin çekilmiş olmasıydı. RuPaul’s Drag Race yapımcıları Sherry Pie’ın yarışmanın final bölümünden diskalifiye edildiğini açıkladı.

Rupaul’s Drag Race resmi hesabı yaptığı açıklamada ” Yaşanan son gelişmelerin ve Sherry Pie’ın beyanından sonra Sherry Pie yarışmadan diskalifiye edilmiştir
Diğer kraliçelerin çalışmasına duyulan saygıyla birlikte, Vh1 sezonu planlandığı gibi yayınlayacak. Sherry Pie ilkbaharın ilerleyen günlerinde çekilecek büyük finalde yer almayacak” dedi. 

Yapılan bu açıklama ile Cherry Pie’ın finale kadar yarışmada kaldığı ortaya çıktı. Çekilen bölümler her cuma akşamı ABD’de yayınlanmaya devam edecek ancak Cherry Pie final bölümünde yer alamayacak.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :