RÜZGAR ERKOÇLAR, DÜĞÜNÜNE BÖYLE GİTTİ

Rüzgar Erkoçlar

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar bugün (27.09.2017) evleniyor. Erkoçlar, düğünün yapılacağı yere giderken nişanlısını evinden aldığı anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Birkaç haftadır Öğrenci Kafası filmi için Eskişehir’de çekimde olan 31 yaşındaki Rüzgar Erkoçlar, yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Tuğba Beyazoğlu ile nikah masasına oturuyor.  Rüzgar Erkoçlar, bugün Sarıyer-Bahçeköy’de yapılacak açıkhava düğünü ile dünyaevine girecek.

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar ve 24 yaşındaki sevgilisi Tuğba Beyazoğlu bir yıldır aşk yaşıyordu.

İşte Tuğba Beyazoğlu ve Rüzgar Erkoçlar çiftinin düğün davetiyesi:

Geçtiğimiz günlerde bekarlığa veda partisi de düzenleyen Erkoçlar, bugün “kızı almaya gidiyoruz” diyerek hem Tuğba Beyazoğlu’nu düğün arabasına almasının öncesinde hem de sonrasında videolar paylaştı.

İşte bu videolardan görüntüler:

TUĞBA BEYAZOĞLU KİMDİR?

Makyöz Tuğba Beyazoğlu, Rüzgar Erkoçlar ile yaşadığı aşkla adını geniş kitlelere duyurdu. Fenomen Kerimcan Durmaz ile de bir dönem çalışan Tuğba Beyazoğlu İnstagram’da neredeyse her anını paylaşıyor. İnstagram’da 12 binden fazla takipçisi olan Tuğba Beyazoğlu, Rüzgar Erkoçlar ile fotoğrafını sık sık paylaşıyor. Rüzgar Erkoçlar’dan 7 yaş küçük olan Tuğba Beyazoğlu, 24 yaşında.