RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENDİ, İŞTE DÜĞÜNDEN YANSIYANLAR

Üç yıl önce cinsiyet geçişi yaparak gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, Tuğba Beyazoğlu ile dünyaevine girdi.

 

 

Geçtiğimiz şubat ayında Tuğba Beyazoğlu ile nişanlanan Rüzgar Erkoçlar Sarıyer Bahçeköy’de düzenlenen nihah töreniyle evlendi.Rüzgar Erkoçlar’ın nikah şahidi usta gazeteci Cengiz Semercioğlu, gelin Tuğba Beyazoğlu’nunki ise gelinin arkadaşları Süheyla Dağıstanlı ve Sevda Taşçı yaptı.

 

Rüzgar Erkoçlar’ın nikahına Sarıyer’deki şiddetli yağış nedeniyle gidemeyen şarkıcı Seren Serengil‘in gelin Tuğba Beyazoğlu’nun nikah şahidi olması bekleniyordu. Aracıyla birlikte sular altında kalan Serengil, yaşadığı anları çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Çiftin nikah törenine, Berna LaçinYasemin Ergene (Özilhan), Özgür Aras,Cem Semercioğlu ve eşi Tuğba Diner gibi magazin ve sanat dünyasından birçok isim katıldı. 31 yaşındaki Erkoçlar düğün öncesi, “Heyecanlıyım, çok fazla bir şey hissedemiyorum. Yarın falan farkına varacağız herhalde” açıklamasını yaptı.

 

 

Tuğba Beyazoğlu ise yağan yağmura gönderme yaparak, “Düğün bereketi diyelim. İnşallah evliliğimiz güzel gider, yağmurun yağması gibi bereketli ve huzurlu gider” dedi.