YAPIM ŞİRKETİNDEN KOVULAN ŞARKICI İNTİZAR HOMOFOBİ KURBANI MI OLDU?

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar’ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar’la bağlarını kopardığını açıkladı.

Fantazi şarkıcısı İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı sosyal medyadan açıklama yaparak bu konu yüzünden İntizar’la bağlarını kopardığını açıkladı. Polat Yağcı’nın paylaşımı şöyle:

Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar’ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla…

Polat Yağcı’nın bu paylaşımına şarkıcı & besteci Mert Ekren de dahil oldu ve homofobi saçan sözlerini kustu. Bu haber için tıklayın.

VELAYET DAVASINDA ORTAYA ÇIKTI

Mustafa Ceceli’nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar’ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli’nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

YAPIMCI POLAT YAĞCI’DAN “İNTİZAR” KONUSUNA AÇIKLAMA: CİNSEL YÖNELİMİ YÜZÜNDEN DEĞİL

Son Dakika: Polat Yağcı, GZone’a yaptığı daha sonra da sosyal medya hesaplarından yayınlayacağını söylediği açıklamada İntizar’ın yapım şirketiyle ilişiğinin kesilmesi konusunun cinsel yönelimiyle alakalı olmadığını açıkladı. Yağcı’nın tam açıklaması şöyle:

 

.