SARP YAMAN YAZDI: GEÇMİŞ BAHAR MİMOZALARI

Her ay eğlenceli yazılarıyla GZone Dergi’yi renklendiren Sarp Yaman Aralık 2016 sayımız için geçmişe bir yolculuk yaptı listeledi.

İşte bu keyifli yazının giriş kısmı:

Ah ne severdim Geçmiş Bahar Mimozaları‘nı… Efsane diziydi… Mehmet Günsur ufacık bir veletti, Filiz Akın annesini oynardı. Rutkay Aziz de genç bir kıza gönlünü kaptırmış baba rolündeydi. Peki neden naftalin kokan dizilerden bahsediyorum? Çünkü galiba gün geçtikçe geçmişi özlüyorum. Korkarım bu bir yaşlanma belirtisi… Botoks yüzü gençleştiriyot ama maalesef ruha bir etkisi olmuyor…

Onur’a bu ay derginin özel bir konusu var mı diye sorduğumda “Yılbaşı” cevabını aldım. Ne yani şimdi oturup yeni yıldan beklentilerimi mi yazacaktım? Geleceğimizi tahmin etmenin imkansız olduğu bu günlerde pek de kolay yazılacak bir yazı değildi bu doğrusu. Dünyanın gidişatına baktığımda huzurdan başka bir beklentim yok açıkçası. Fakat bu da en imkansız beklenti belki de.

İşte o yüzden en iyisi zihnimdeki sandıkları açıp, anılarda kaybolmayı tercih ettim. Yapacaklarımdan ziyade hayatımda yapmayı özlediğim şeyleri sizlerle paylaşmak hem daha rahat hem de daha cazip geldi bana.

BU YAZININ DEVAMI GZONE DERGİ “ARALIK 2016” SAYISINDA…

GZONE DERGİ’NİN “ARALIK 2016 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…