SEYFİ DURSUNOĞLU’NUN HAYATINI ANLATACAK FİLMDEN YENİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

'Huysuz Virjin' olarak bilinen usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı beyazperdeye yansıtılıyor. Filmin danışmanlığını yapan Armağan Çağlayan, filmden yeni detayları paylaştı.

‘Huysuz Virjin’ olarak bilinen usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı beyazperdeye yansıtılıyor. Filmin danışmanlığını yapan Armağan Çağlayan, “Senaryoyu yazıyoruz. Benim için çok zor bir iş” dedi. Çağlayan, Dursunoğlu’nu kimin oynayacağı ile ilgili ise, “Daha oyuncular düşünülmedi” ifadelerini kullandı.

Habertürk’ten Aytekin Teker’in haberine göre ‘Huysuz Virjin’ karakteriyle bir dönem Türk televizyonlarına damgasını vuran Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor.

Geçtiğimiz yıl 87 yaşında hayatını kaybeden Dursunoğlu’nun filmine danışmanlık yapan Armağan Çağlayan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü televizyoncu, “Seyfi Bey, dünyada 65 yaşında star olan ilk isim olabilir. Dolayısıyla film nereden başlayacak bilmiyoruz. Gençliği mi, yoksa starlığı mı olacak daha karar veremedik. Oyuncular henüz düşünülmedi ama filmin yönetmeni belli gibi.” ifadelerini kullandı.

Çağlayan, “Seyfi bey ile uzun yıllar çalıştığımdan dolayı benim için zor bir iş. Ünlü olmadan önceki hayatı da yazılıyor. Ünlü olduğu kısım sizin gördüğünüzden daha başka. Eğer iyi yazmayı becerebilirsek iyi bir film çıkacak. Seyfi Bey’in zamanına göre çok cesur ve ilginç bir hayatı var. Ben danışman olarak iyi bir tercih miyim onu da bilmiyorum. Seyfi Bey ile ilgili korumacı bir tavrım var, ondan da kurtulmam lazım. Ekip bundan nefret ediyor olabilir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Medyatava -Habertürk

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :