SEYHAN ERDAĞ İLE MAGAZİN DÜNYASININ ARKA SOKAKLARI

Yıllardır ünlülere hep o sorular sordu, “Şimdi biraz da biz ona soralım” diyerek yola koyulup, magazin dünyamızın en dobra kadını Seyhan Erdağ ile buluştuk. Popüler kültürün tam ortasındaydı ama bir o kadar da sıkılmıştı. Seyhan bütün şeffaflığıyla magazin dünyamızı anlattı, biz dinledik. Türkiye’in en sevilen magazin muhabiri Seyhan Erdağ ile ünlüler dünyasını ve bu dünyadaki eşcinselliği masaya yatırdık.

İşte bu röpörtajdan başlıklar:

“Ülkemizde sanatçıları arkadaşları, kuaforleri, kuaförlerinin yanındaki çırakları, modacıları yönlendiriyor. Bu yanlış anlaşılmasın, bu insanları kötülemiyorum, bu insanların hepsine birey olarak saygım var ama yönlendirmemesi gereken insanların sanatçıları yönlendirmesi söz konusu. Her sanatçının duruşu ve düşüncelerini benimsemiş bir ekibi olması gerekir ve bu ekibin gösterdiği istikrar doğrultusunda markalaşma olabilir.”

“Türkiye’de yeni isim çıkamamasının çok sebebi var. Bir dönem cebine para koyan herkes albüm yapar oldu. Bu kadar kolay olmamalı her şey. Biraz da zorlukların olması normal geliyor bana.”

“Türkiye’de eşcinselliğin önü ekranda açık değil.”

“Müzik dünyamızda erkek eşcinsellik hakimiyeti de var, bir dönem İsmail Türüt’ün dediği halen geçerli.”

Bu röpörtajın tamamı sadece G ZONE Dergi EKİM SAYISINDA… Okumak için TIKLAYIN

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here